рейтинги
рейтинги
18 грудня, вівторок
Ашберн
Вхід
Дата народження
10 лютого 1984
Країна
Україна
Соц.мережі
89
Денис Казанський

Блогер, журналіст, коментатор

Став відомий як автор критичних статей на прояви «донецької» політики в цілому і Партію регіонів зокрема. Відмовився від посади в СБУ заради продовження кар'єри журналіста.

Біографія

Дата народження - 10. 02. 1984 г. Місце народження - Україна, м. Донецьк У 2006 році в Донецьку закінчив університет ім. Туган-Барановського (економіки і торгівлі).

Кар'єра

Із 2011 займається журналістикою. Основним ресурсом публікацій є «Донецька правда» і інтернет ресурс «Острів» - з ними співпраця триває до 2014 року.

Із 2014 стає журналістом видання «Український тиждень», а вже з 2015 - головний редактор інтернет-порталу «Четверта влада». У 2016 прийшов як  учасник у проект 3s.tv «Блогери».

Досягнення

Денис Казанський провів дослідження питання незаконного видобутку вугілля в Донбасі. Видав книгу про це під назвою «Чорна лихоманка».

У квітні 2018 року став найбільш цитованим політичним експертом (899 згадувань), за даними Українського інституту аналізу та менеджменту політики.

Чутки і скандали

У 2008 році на сайті ЛІТПРОМ від його імені були написані кілька постів зі зневажливими висловлюваннями в бік «хохлів» і критика всіх, хто живе «на захід від Кіровограда», а саме стилю одягу і спілкування суржиком.

У 2012 році Денис Казанський балотувався на пост мера міста Єнакієвого від партії «УДАР Віталія Кличка». За словами виборчкому, кандидатура не була зареєстрована через «порушення в процедурі висунення кандидата». Головою міста був обраний кандидат від Партії Регіонів, призначений особисто В. Ф. Януковичем.

У 2014 після закінчення «Революції гідності» відмовився від запропонованого В. Наливайченком місця в СБУ.

У червні 2018 роки Денис Казанський був згаданий в «списку 47», отриманому нібито від секретного джерела в СБУ. Зазначені в цьому переліку блогери, культурні та громадські діячі, за словами сайту STRANA.UA, призначені до знищення слідом за Аркадієм Бабченком, і саме їх СБУ планувала взяти під охорону.

Статки і джерела доходів

Основне джерело доходу - журналістська діяльність.

В особистому блозі Дениса Казанського продається рекламна площа, але охочих поки немає.

Особисте життя і сім'я

Дружина Олена Казанська до 2017 року працювала в Донецькому національному технічному університеті. Зараз зайнята в благодійному проекті Stock Factory. Виховують дочку Стефанію і сина Івана.

Фото та відео

Світлина від Дениса Казанского.

https://www.youtube.com/user/Frankensstein1Дата народження
10 лютого 1984
Країна
Україна
Соц.мережі