Дата народження
10 лютого 1984
Країна
Україна
Соцмережі
305

Денис Казанський

Блогер, журналіст, коментатор

Став відомий як автор критичних статей на прояви «донецької» політики в цілому і Партію регіонів зокрема. Відмовився від посади в СБУ заради продовження кар'єри журналіста.

Біографія

Дата народження - 10. 02. 1984 г. Місце народження - Україна, м. Донецьк У 2006 році в Донецьку закінчив університет ім. Туган-Барановського (економіки і торгівлі).

Кар'єра

Із 2011 займається журналістикою. Основним ресурсом публікацій є «Донецька правда» і інтернет ресурс «Острів» - з ними співпраця триває до 2014 року.

Із 2014 стає журналістом видання «Український тиждень», а вже з 2015 - головний редактор інтернет-порталу «Четверта влада». У 2016 прийшов як  учасник у проект 3s.tv «Блогери».

Досягнення

Денис Казанський провів дослідження питання незаконного видобутку вугілля в Донбасі. Видав книгу про це під назвою «Чорна лихоманка».

У квітні 2018 року став найбільш цитованим політичним експертом (899 згадувань), за даними Українського інституту аналізу та менеджменту політики.

Чутки і скандали

У 2008 році на сайті ЛІТПРОМ від його імені були написані кілька постів зі зневажливими висловлюваннями в бік «хохлів» і критика всіх, хто живе «на захід від Кіровограда», а саме стилю одягу і спілкування суржиком.

У 2012 році Денис Казанський балотувався на пост мера міста Єнакієвого від партії «УДАР Віталія Кличка». За словами виборчкому, кандидатура не була зареєстрована через «порушення в процедурі висунення кандидата». Головою міста був обраний кандидат від Партії Регіонів, призначений особисто В. Ф. Януковичем.

У 2014 після закінчення «Революції гідності» відмовився від запропонованого В. Наливайченком місця в СБУ.

У червні 2018 роки Денис Казанський був згаданий в «списку 47», отриманому нібито від секретного джерела в СБУ. Зазначені в цьому переліку блогери, культурні та громадські діячі, за словами сайту STRANA.UA, призначені до знищення слідом за Аркадієм Бабченком, і саме їх СБУ планувала взяти під охорону.

Статки і джерела доходів

Основне джерело доходу - журналістська діяльність.

В особистому блозі Дениса Казанського продається рекламна площа, але охочих поки немає.

Особисте життя і сім'я

Дружина Олена Казанська до 2017 року працювала в Донецькому національному технічному університеті. Зараз зайнята в благодійному проекті Stock Factory. Виховують дочку Стефанію і сина Івана.

Фото та відео

Світлина від Дениса Казанского.

https://www.youtube.com/user/Frankensstein1Дата народження
10 лютого 1984
Країна
Україна
Соцмережі