Дата народження
08 жовтня 1983
Країна
Україна
Соцмережі

Дмитро Разумков: бізнесмен, політтехнолог і головний консультант Володимира Зеленського

Дмитро Разумков, син першого помічника екс-президента Леоніда Кучми, в нинішній час є одним з основних консультантів і спікерів переможця екзит-полів Володимира Зеленського. На своїй сторінці у Фейсбук він розповів про те, як Порошенко, вітаючи Зеленського, одночасно ллє йому за шиворот "черпачки з коричневою жижою".

  1. Біографія
  2. Сім'я
  3. Освіта
  4. Кар'єра
  5. Компромат
  6. Членство в Партії регіонів
  7. Виступи російською
  8. "Черпачки" Петра Порошенка

Біографія

Разумков Дмитро Олександрович народився 8 жовтня 1983 року в Бердичеві (Житомирська обл). Український політтехнолог, бізнесмен, а також один з головних політконсультантів новообраного президента Володимира Зеленського. Є керуючим партнером і керівником компанії "Ukrainian Politconsulting Group". Має профіль у соціальній мережі Фейсбук.

Сім'я

Доводиться старшим сином підприємцю і екс-політконсультанту Олександру Разумкову.

Батько Дмитра у 1994-1995 роках обіймав посаду першого помічника президента Леоніда Кучми, а також керував групою довірених осіб глави держави.

В кінці 1995 року в результаті суперечки з Дмитром Табачником, який на той момент очолював Адміністрацію Президента України, подав у відставку. У 1999 році помер від невиліковної хвороби.

Мати Наталія Кудря працює актрисою, має звання народної артистки України. Ще у Дмитра є рідний брат по батькові - Гліб, який народився в період відносин Олександра Разумкова і журналістки Юлії Мостової.

Сьогодні Дмитро має власну сім'ю. Головний консультант Зеленського одружений, виховує двох дітей.

Освіта

Середню освіту Дмитро Разумков отримав у київському ліцеї № 38. Після цього вступив до Київського інституту міжнародних відносин, а потім став студентом Національного університету державної податкової служби, де вивчав право.

Кар'єра

З 2006 року Дмитро Разумков займається політичним консультуванням і виборами. Є фахівцем з інформаційної роботи в рамках зовнішньої і внутрішньої політики, а також розробки та впровадження політтехнологій в стратегію держави.

Крім політики займається бізнесом. Є співвласником і керуючим компанії "Ukrainian Politconsulting Group", працює в партнерстві з Василем Мокану та Неллі Яковлевої.

З 2006 року входив до Партії регіонів, з якої вийшов відразу після обрання Віктора Януковича президентом України.

Після цього до 2014 року працював з Сергієм Тігіпком, якого свого часу Олександр Разумков просунув на пост віце-прем'єра в уряді Павла Лазаренка.

Дмитро перебував в команді Зе, будучи одним із основних політичних консультантів лідера президентської гонки Володимира Зеленського. Був також главою політичної партії "Слуга народу".

Зараз Дмитро Разумков - голова Верховної Ради України (з 29 серпня 2019 року).

Веде блог на порталі 112.ua.

Компромат

Членство в Партії регіонів

Відомо, що протягом 4 років (з 2006 по 2010) Дмитро Разумков перебував у Партії регіонів. Згадуючи про це, молодий політик говорить, що політтехнологом регіоналів ніколи не був, як і не був в молодих Регіонах. Тоді він не підтримував Віктора Ющенка і все, що відбувалося в 2004-2006 роках, тому приєднався до "синіх".

Виступи російською

Разумков - людина публічна. Бувши експертом у сфері політики, а також одним з основних спікерів Володимира Зеленського, він багато виступає на телебаченні, дає інтерв'ю. При цьому скрізь говорить російською - принципово.

Свою позицію обґрунтовує тим, що робить це навмисно, з метою показати російським агресорам, що російськомовне населення України не потребує їх захисту, оскільки тут їх ніхто не чіпає.

Тому не потрібно надсилати "зелених чоловічків", а також приїжджати на танках і з кулеметами для захисту російськомовних громадян, - зазначає Разумков в одному з інтерв'ю. Також він вважає, що поки йде війна, мовне питання варто відкласти, адже є більш актуальні проблеми.

https://www.youtube.com/watch?v=k5ab6wQTAyc

"Черпачки" Петра Порошенка

23 квітня 2019 року політексперт Дмитро Разумков опублікував на своїй сторінці у Фейсбуці пост "Уходя уходи".

У повідомленні консультант Володимира Зеленського розповів, що президент Петро Порошенко після оголошення екзит-полів, простягаючи одну руку Зеленському, іншою "продовжує набирати в черпачок коричневу рідину і виливати її за шиворот Володимиру Олександровичу".

Політтехнолог також зазначив, що це унікальний випадок, коли представники влади звинувачують не "папєрєдніков", а тих, хто ще навіть не отримав своїх повноважень.

"Перший черпачок", на думку Разумкова, - це рішення суду по ПриватБанку. Експерт підкреслив, що президент останні кілька років хвалився майже завершеною реформою судової системи. А тепер цей нібито "реформований" ним суд говорить про те, що ПриватБанк був націоналізований незаконно. Разумков припустив, що цьому є кілька пояснень: або хтось із "кураторів АП по судах" домовився з Коломойським, або таким чином "підклали свиню" новому президенту, або система залишилася колишньою, і реформи як такої не було, або банк націоналізували дійсно незаконно. "При чому тут Зеленський?", - підводить підсумки Разумков.

"Другим черпачком" експерт називає заяви Порошенка про те, що треба захищати рух України в Європу. На це Дмитро відповідає, що шлях нашої країни в ЄС триває, а ось захищати державу треба "від корупції, від схем, від кумівства, від мародерства в армії" і подібного.

Що стосується "третього черпачка", описуваного Дмитром Разумковим, то це припущення Петра Порошенка про те, що Конституційний Суд скасує рішення про електронне декларування, в результаті чого Україна втратить безвізовий режим. Політексперт підкреслив, що в КС сьогодні знаходяться судді, яких поставив той же Порошенко, тому незрозуміло, чому він маніпулює їх можливим рішенням.

На завершення головний консультант Зеленського нагадує про вибачення, які Петро Олексійович має принести народу "за Гладковських, за борди з Путіним, за образи 73% виборців і за багато іншого", додаючи, що українці, швидше за все, їх не дочекаються.

В кінці свого повідомлення Дмитро Разумков каже, що будуть й інші "черпачки", але команда Зе їх не боїться і пройде цей нелегкий шлях, які б палиці їй в колеса не вставляли.

Дата народження
08 жовтня 1983
Країна
Україна
Соцмережі