Дата народження
19 квітня 1995
Країна
Україна
Соцмережі

Едуард Соболь

Едуард Соболь - український футболіст, захисник національної збірної України та донецького «Шахтаря». Виступає на правах оренди за чеську «Славію». Вихованець ДЮСШ ФК “Металург”. Грав також у харківському “Металісті”. Неодружений.

Біографія

Едуард Соболь - український футбольний захисник. Народився в 1995 році в Запорізькій області в родині відомого футболіста Олександра Соболя. У дитинстві вступив до футбольної школи «Металурга». Грає в юніорських лігах з 2008 по 2011 роки.

Кар'єра

Дебютує в професійному футболі в 2011 році в складі запорізького «Металурга». У 2013 році молодий футболіст підписує контракт із донецьким «Шахтарем».

У 2015 році Едуард Соболь переходить у харківський клуб «Металіст». У 2017 році український спортсмен стає легіонером празької команди «Славія». Зараз грає за клуб «Різеспор».

Едуард Соболь активно грає за збірну України. Дебютує у дорослій збірній у 2016 році. Грає за країну в майже 70 матчах і забиває 3 голи.

Досягнення

Едуард Соболь - багаторазовий чемпіон України у складі донецького «Шахтаря». Володар Кубка України. Лауреат премії Золотий талант України.

Чутки і скандали

Едуард Соболь критикується фанатами футболу як спортсмен, який не виправдав очікувань. Молодий захисник називався новою зіркою «Шахтаря», проте не зміг утриматися в команді зі своєї вини.

Не зумів проявити себе в чеському чемпіонаті і Лізі Європи. Був виключений із постійного складу команди через неефективність.

Статки і джерела доходів

Едуард Соболь - забезпечений спортсмен. Його річна зарплата в донецькому «Шахтарі» і в празькій «Славії» наближалася до позначки в 500 тисяч доларів.

Особисте життя і сім'я

Молодий футболіст - неодружений. Едуард Соболь веде активне особисте життя, подробицями якого не ділиться зі ЗМІ.

Фото і відео

https://www.youtube.com/watch?v=vMEEVH3Iw_


Дата народження
19 квітня 1995
Країна
Україна
Соцмережі