Дата народження
14 січня 1972
Країна
Колумбія
Соцмережі

Хіменес-Браво Ектор Ізмаель

Дата народження
: 14.01.1972 р.
Рідне місто:
 Букараманга, Колумбія

Шеф-кухар, підприємець, телеведучий

Ектор Хіменес-Браво народився в дуже бідній колумбійської сім'ї. Хлопчик ніяк не міг зрозуміти, чому його батько так рідко буває вдома. Пізніше з'ясувалося, що у його тата ще кілька сімей і дітей. Крім того, батько Ектора нечувано багатий. Чому він не допомагав синові - досі невідомо.
Як згадує Хіменес-Браво, любов до кулінарії йому прищепила мати. З дитинства його захоплював не тільки процес приготування продуктів, але також художнє оформлення страв. У старших класах хлопець зайнявся образотворчим мистецтвом.
Закінчивши школу, Ектор Хіменес-Браво переїхав до Боготи. Там він вступив в кулінарну академію.
Свою кар'єру Ектор почав в 1992-му році, відразу після закінчення ВНЗ. Досить скоро йому вдалося влаштуватися кухарем у кращі 5-зіркові готелі.
Уже в 1995-му році Ектор Хіменес-Браво став викладати в Національній кулінарній академії Медельїн. Там він пропрацював 4 роки.
Стати шеф-кухарем престижного закладу хлопцеві вдалося вже у 27 років. Тоді він зайняв цю посаду в «Hilton Boston Back Bay», одному з найрозкішніших готелів США. Так Ектор Хіменес-Браво став наймолодшим шеф-кухарем за всю історію мережі «Hilton» у Північній Америці.
Через деякий час Ектору запропонували роботу в канадському готелі. Незабаром він відкрив свій ресторан «Foundation» в Оттаві.
У 2006-му році Хіменес-Браво очолив кухню в «Radisson SAS Royal Hotel» (Санкт-Петербург). У тому ж році він готував частування для саміту Великої вісімки, який проходив в Пітері.
У 2007-му році Ектор Хіменес-Браво повернувся в Канаду на запрошення на роботу в «Delta Fredericton».
У 2008-му році шеф-кухар полетів на Мальдіви, де очолив кухні декількох знаменитих готелів. Там же він став поглиблено вивчати кухню далекого Сходу.
У 2009-му році Хіменес-Браво почав співпрацювати з компанією «InterContinental Hotel Group». Крім усього іншого йому доручили долучитися до відкриття ресторанів в готелі мережі, розташованої в Києві. Так Ектор потрапив в українську столицю. Через рік з колумбійським кухарем стали працювати багато престижних готелів Києва.
З 2011-го року Ектор Хіменес-Браво почав брати участь у багатьох кулінарних телешоу України. Тоді ж він засвітився на телепроекті «МастерШеф», яке принесло йому широку славу і популярність серед української публіки.
Варто відзначити, що Ектор також очолює міжнародну консалтингову групу «Bravo Restaurant Group». Під її керівництвом було відкрито ряд ресторанів у багатьох країнах світу.
У 2011-му році він запустив бренд «Приправка», під яким випускаються прянощі за власною рецептурою Ектора.
Через 2 роки він відкрив кулінарну академію «Hector J. Bravo Culinary & Pastry Academy».
З 2016-му році відкрилася онлайн-академія кулінарного і кондитерського мистецтва Гектора Хіменес-Браво. Тоді ж шеф-кухар представив свій ресторан сучасної китайської кухні «BAO».
У 2017-му році в центрі Києва з'явилася кондитерська «Bo. Pastry »з авторським меню Ектора.
Через рік він заснував ресторан сучасної в'єтнамської кухні «NAM».

Особисте життя

Ектор Хіменес-Браво не любить розповідати про свої любовні пригоди. Тим не менш, журналістам вдається з'ясовувати деталі з його особистого життя.
Відомо, що довгий час він перебував у відносинах з Ганною Тягун, директором Кулінарної академії Ектора Хіменес-Браво. Схоже, що в Ектора були серйозні наміри, оскільки він возив Анну в Колумбію для знайомства з матір'ю. Тим не менш, у 2016-му році шеф-кухар і Анна розлучилися. На тлі витали чутки про роман Ектора з Наталею Могилевською. Йому навіть приписували батьківство її молодшого сина.
У 2018-му році на своїй сторінці в Instagram Ектор опублікував милий знімок. На фото симпатична брюнетка ніжно обіймає шеф-кухаря. Вдаватися до пояснень Ектор не захотів.

Скандали

У 2018-му році стало відомо, що серце Ектора знову вільно. В одному з інтерв'ю зоряний кухар заявив:
«Якщо одружуся з українкою, то вона повинна заробляти».
Чим обґрунтований такий ультиматум, Хіменес-Браво не пояснив.

Статок

Інформація про доходи Ектора Хіменес-Браво не повідомляється.
Відомо, що кухар катається на автомобілі «Infinity FX37s sport».
У Ектора також є будинок в Канаді. Знаменитий майстер-шеф володіє колекцією старовинних книг про кулінарне мистецтво.

Фото/відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\1 январь\15-18\17\Эктор Хименес.jpg

Дата народження
14 січня 1972
Країна
Колумбія
Соцмережі