Дата народження
03 серпня 1978
Країна
Україна
Соц.мережі
457
Георгій Логвинський

Політик, народний депутат України, бізнесмен, віце-президент Парламентської Асамблеї Ради Європи (2017-2018), Заслужений юрист України, правозахисник. Одружений, двоє дітей.

Біографія

Георгій Логвинський народився в Києві в 1978 році. Є професійним юристом, закінчив Академію МВС.

Кар'єра

Трудовий шлях Георгій Логвинський починає в 1996 році. Тоді майбутній політик засновує в столиці власний консалтинговий бізнес.

У 90-х роках Логвинський активно займається адвокатською діяльністю і входить до професійної колегії рідної Київської області.

Вперше потрапляє в ЗМІ в 2005 році, коли починає консультувати Меджліс кримських татар.

З 2010 року Георгій Логвинський починає працювати в ПАРЄ. В цей же період майбутній нардеп займає пост у раді митної служби.

Досягнення

Георгій Логвинський стає депутатом у 2014 році. Проходить у парламент за списками «Народного фронту». Займає посаду глави комітету з міжнародно-правових питань.

У 2015 році Логвинський очолює парламентське об'єднання «Адвокація України».

У 2017 році Георгій Логвинський стає віце-президентом Парламентської асамблеї Ради Європи. Це досягнення є найбільш серйозним успіхом українського депутата в міжнародних структурах.

Також займає посаду голови Комітету з боротьби зі злочинністю та тероризмом ПАРЄ. Логвинський активно працює в Парламентській асамблеї Ради Європи в ГРЕКО. Крім того, народний депутат також займає пост віце-президента Європейської народної партії в Раді Європи.

Георгій Логвинський є володарем нагороди «Адвокат року». Також отримав звання «Заслужений юрист України».

Чутки і скандали

Звинувачувався в рейдерському захопленні Черкаського лікеро-горілчаного заводу. Сам Георгій Логвинський категорично заперечує ці звинувачення.

Часто скандально висловлюється щодо осіб, які перетинають кордон Криму. Судився з французькими дипломатами, що побували на окупованому півострові.

Вступив у конфлікт із міжнародними операторами і домігся скасування авіасполучення за маршрутом Сімферополь - Стамбул.

Переслідує колишнього генерального прокурора Криму Наталю Поклонську і працює над введенням проти неї санкцій.

Статки і джерела доходів

Георгій Логвинський не приховує своїх доходів, отриманих від роботи його юридичного бізнесу. Раніше нардеп заявляв, що разом з дружиною заробляє понад 9 мільйонів гривень на рік. Кошти отримані в якості зарплати народного депутатам, доходів від відчуження майна, відсотків по вкладах і інших дивідендів.

Георгій Логвинський володіє квартирою в Києві і автомобілем.

Особисте життя і сім'я

Політик перебуває у шлюбі з Ганною Юдківською - суддею Європейського суду з прав людини. Георгій Логвинський має сина і дочку.

Фото і відео


Дата народження
03 серпня 1978
Країна
Україна
Соц.мережі