Країна
Україна
Соцмережі
86

Ярослав Железняк

Член команди партії "Голос". Спеціаліст зі зв'язків з Верховною Радою України.

Дата народження:
20.10.1989 р.

Ярослав Железняк навчався в Інституті права Верховної Ради України. Далі він набував знання в Інституті міжнародних відносин КНУ ім. Т. Г. Шевченка.

У 2015-му році Ярослав Железняк став координатором роботи Парламенту з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України. Пізніше він курирував співпрацю Верховної Ради з Кабінетом Міністрів.

Через рік Залізняка призначили радником в консультативну групу з підтримки реформ в Україні.

У 2017-му році Ярослав Железняк перейшов на посаду радника Прем'єр-міністра. Він консультував главу Кабміну щодо питань взаємодії з Парламентом.

У 2019-му році стало відомо, що Ярослав Железняк приєднався до партії «Голос змін», лідером якої є рок-музикант Святослав Вакарчук. У цій політсилі Ярослав став заступником голови виборчої кампанії.

За словами самого Вакарчука, Железняк є одним з кращих фахівців зі зв'язків з Верховною Радою. Рокер відзначив, що саме Ярослав Железняк мобілізував нардепів, щоб ті голосували за реформаторські законопроекти.

До слова, Железняк сприяв прийняттю нормативу для запуску системи електронних закупівель ProZorro. Крім того, він стимулював прийняття скандальних медичних реформ Уляни Супрун.

Якщо партія «Голос змін» пройде в Парламент, Ярослав Железняк займеться реформуванням самої Верховної Ради. Зокрема, на нього покладається зміна багатьох парламентських процедур. За допомогою Железняка Вакарчук планує підвищити:

• Підзвітність нардепів перед народом;
• Ефективність роботи ВР на благо України.

Як повідомляється в презентаціях «Голосу змін», головний принцип Железняка — відкласти амбіції та працювати на загальний результат, який політсила рок-музиканта має намір показати вже в перші дні роботи Парламенту.

Такі обіцянки злегка нагадують порошенківське «Зупиню війну на Донбасі за кілька днів».

Особисте життя

Інформація про сімейний стан Ярослава Железняка не повідомляється в ЗМІ.

Скандали

Після того, як Святослав Вакарчук представив членів своєї партії, зокрема Ярослава Железняка і Павла Кухту, користувачі соцмереж запропонували йому перейменувати свою політсилу на «Голос Порошенка». Багато виборців впевнені, що партія Вакарчука буде втілювати інтереси колишнього президента.

Тим часом, рейтинг «Голосу змін» зростає...

Статок

Інформація про доходи Ярослава Железняка поки не представлена в ЗМІ.

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\07 июль\1-5.07\3.07\Ярослав Железняк.png

Країна
Україна
Соцмережі