Дата народження
14 лютого 1974
Країна
Україна
Соцмережі

Єгор Бенкендорф

Кінорежисер, сценарист, продюсер. Глава правління телеканалу «Інтер» з 2013 по 2016 рік, гендиректор телеканалу «112 Україна».

Дата народження: 14.02.1974 р.

Рідне місто: Київ

Єгор Бенкендорф народився в родині кінорежисера. Хлопець вирішив піти по стопах батька. Здобувши середню освіту, Єгор вступив до інституту культури на режисерське відділення. Він також навчався на курсах операторської майстерності.

У 1997-му році Єгор Бенкендорф отримав роботу адміністратора на телеканалі «Інтер».

Просування кар'єрними сходами привело Єгора в крісло генерального продюсера телеканалу «УТ-1». Цю посаду він отримав у 2010-му році. У 2013-му році Єгор перейшов на аналогічну посаду в телекомпанію «Інтер». Також Бенкендорф очолював продакшн-студії, що належать холдингу «Inter Media Group». У 2016-му році він покинув компанію.

У тому ж році Єгор очолив канал «112 Україна».

Роботу на телебаченні Єгор поєднував із діяльністю в кіно. У цю індустрію він прийшов у 2007-му році.

Особисте життя

Єгор Бенкендорф одружений. Ім'я його дружини – Юлія. У пари дві доньки.

Скандали

У 2008-му році Єгор Бенкендорф узяв участь у шоу «Тільки правда», де відповідати на питання треба було під контролем детектора брехні. Так телевізійнику довелося зізнатися, що він мав сторонні сексуальні зв'язки, будучи у шлюбі. Крім того, Єгор розповів, що водив своїх бізнес-партнерів у публічний будинок.

У 2012-му році Єгор Бенкендорф звільнив телеведучу Наталю Розинську. Журналістка обматюкала працівників ДАІ, які зупинили її за порушення. Те, що відбулося, набуло широкого розголосу і викликало скандал у суспільстві. Тодішній генпродюсер «УТ-1» Єгор Бенкендорф виступив із критикою на адресу своєї підлеглої. Він зазначив, що подібна поведінка неприпустима, особливо для публічних людей. Підсумком скандальної історії стало звільнення Наталії. На деякий час вона зовсім зникла з українського медійного простору.

У 2016-му році стало відомо, що телеканал «Інтер» покидає його генпродюсер Єгор Бенкендорф. На цій посаді він пропрацював 3 роки. Бенкендорф зазначив, що йде за власним бажанням. Причиною Єгор назвав сімейні обставини. У суспільстві запідозрили, що телепродюсер таким чином бажає врятувати свою репутацію. Останнім часом канал «Інтер» загруз у скандалах. Публіка звинуватила канал у проросійській пропаганді та агітації.

У 2018-му році російська влада ввела санкції проти низки громадян України. У списку 322 українці. У їх число потрапив і Єгор Бенкендорф.

Статок

Інформація про доходи Єгора Бенкендорфа не представлена у відкритих джерелах.

Дата народження
14 лютого 1974
Країна
Україна
Соцмережі