рейтинги
рейтинги
30 березня, понеділок
Місто не визначено
Дата народження
17 серпня 1988
Країна
Україна
Соцмережі

Євген Хітров

Євген Хитров -  український професійний боксер. Чемпіон світу (2011), бронзовий призер чемпіонату Європи (2013), переможець Кубка Європи (2010). Заслужений майстер спорту України. Відомий під прізвиськом Український лев. Одружений.

Біографія

Євген Хитров - знаменитий український боксер, який виступає в середній вазі. Народився в 1988 році в Кривому Розі. Із дитячих років займається спортом, а в підлітковому віці вирішує стати професійним боксером.

Кар'єра

Перший успіх Євген Хитров заслуговує в 2011 році, коли перемагає на Чемпіонаті світу. На змаганнях у Баку українець стає кращим боксером у ваговій категорії до 75 кілограмів.

Євген Хитров брав участь в Олімпійських іграх 2012 року, однак не досяг у них успіху.

На чемпіонаті Європи з боксу в 2013 році спірно програє ірландському бійцеві Куіглі і отримує бронзову медаль змагань.

У 2013 році Євген Хитров йде з любительського спорту і стає професійним боксером. Підписує контракт із американською промоутерською фірмою. Проводить 17 боїв, із яких програє лише один.

На сьогодні Євген Хитров знімається в американському телевізійному проекті “Претендент" - змагальному шоу серед боксерів, переможець якого отримає приз розміром 250 тисяч доларів.

Досягнення

Євген Хитров - один із кращих сучасних українських боксерів. Чемпіон України, світу, бронзовий чемпіон Європи. Володар чемпіонського пояса за версією NABF. Також визнаний заслуженим майстром спорту України і нагороджений почесним знаком «За заслуги перед Кривим Рогом».

Чутки і скандали

Євген Хитров опинився в епіцентрі найбільшого скандалу в спорті в 2012 році. Тоді він програв британцеві Ентоні Огого, що було несхвально зустрінуто багатьма експертами і фанатами боксу. Тоді стверджувалося, що українця засудили. Євгенія Хитрова називали жертвою несправедливого суддівства і корупції в спорті, а Олімпійський комітет України мав намір оскаржити результати бою, однак не довів справу до кінця.

У ході розслідування з'ясувалося, що українець програв через банальну арифметичну помилку. Однак Олімпійський комітет відмовився визнавати недбалість і не анулював результати скандального бою.

Статки і джерела доходів

Євген Хитров - один із найбільш високооплачуваних українських боксерів. Його річний дохід оцінюється в розмірі 300 - 500 тисяч доларів на рік. Боксер отримує преміальні гроші за свої перемоги в професійних лігах, а також має численні спонсорські та рекламні контракти.

Особисте життя і сім'я

Євген Хитров у 2011 році одружився зі своєю давньою дівчиною Ольгою. На цей момент подружжя проживає в Нью-Йорку, де веде активне професійне та громадське життя.

Фото і відео


Дата народження
17 серпня 1988
Країна
Україна
Соцмережі