Дата народження
02 грудня 1976
Країна
Україна
Соц.мережі
128
Євгеній Мураєв

Політик, народний депутат України. Колишній член Партії регіонів та один із засновників партії "За життя". Власник сайту MIGnews та телеканалу NewsOne. Розлучений, 2 дітей.

Біографія

Євген Мураєв народився в Харкові в 1976 році в сім'ї підприємця і викладачки хімії. Є випускником університету ім. Каразіна, де вивчав «фінанси і кредит». Також спеціалізується на юридичній справі.

Кар'єра

Починає трудову діяльність на початку 2000-х. Євген Мураєв керує підприємством з оптової торгівлі паливом, а пізніше очолює структури «МКМ-Харків» і «Східну фінансову групу».

Вперше потрапляє в політику в 2006 році. Євген Мураєв стає депутатам Харківської обласної ради та переобирається в 2010 році від «Партії регіонів». У тому ж році Євген Мураєв очолює Зміївскую районну адміністрацію.

Досягнення

Євген Мураєв стає народним депутатом України в 2012 році. Балотувався від «Партії регіонів». Переобирається у ВР в 2014 році від «Опозиційного блоку».

Євген Мураєв є кавалером багатьох російських і українських орденів - «Св. Дмитра Ростовського», «Князя Володимира», «Св. Олександра Невського», «Князя Святослава» та багатьох інших.

Чутки і скандали

Євген Мураєв є часто критикованим політиком з боку проукраїнської частини суспільства. Звинувачується в «роботі з Москвою» і зраді інтересів рідної країни.

Гучний скандал за участю Євгена Мураєва виник влітку 2018 року, коли в ефірі одного з каналів він назвав політичного в'язня Олега Сенцова терористом. Слова нардепа викликали невдоволення широкого загалу. Після ефіру деякі політики закликали порушити проти Мураєва кримінальні справи в обвинуваченні у державній зраді. Також надходили вимоги бойкотувати власний телеканал Мураєва - NewsOne.

Запам'ятався Євген Мураєв і іншими скандальними висловлюваннями. Зокрема, звинувачував уряд країни в державній зраді. Також Мураєв заявляв, що в Україні відбувається геноцид через поради США і МВФ.

Стан і джерела доходів

Євген Мураєв є власником каналу NewsOne і інтернет-ресурсу Робінзон-ТВ. Декларував обладнання для каналу вартістю 1 мільйон доларів.

Крім того, Мураєв заявляв, що має понад 18 мільйонів гривень, понад 2 мільйони доларів і 1 мільйон євро. За словами нардепа кошти надійшли від його бізнес-діяльності. Також володіє компанією «Креатив» та кількома авто екстра-класу.

Особисте життя і сім'я

Євген Мураєв - розлучений. Колишня дружина - Валерія Мураєва. Має двох синів - Михайла й Ігоря.

Фото і відео


Дата народження
02 грудня 1976
Країна
Україна
Соц.мережі