рейтинги
рейтинги
20 березня, середа
Ашберн
Вхід
Дата народження
24 січня 1970
Країна
Україна
Соц.мережі
583
Ігор Котвіцький

Біографія

Ігор Котвіцький - уродженець Харкова, в якому народився в 1970 році. Майбутній нардеп відслужив у армії СРСР, а пізніше отримав чотири вищі освіти. Ігор Котвіцький є дипломованим провізором, економістом, фінансистом і правознавцем. Також визнаний кандидатом юридичних наук.

Кар'єра

Розпочав трудову діяльність на початку 90-х. Ігор Котвіцький працював монтажником у «Харківрембудмонтажі». Однак швидко домігся кар'єрного просування. Став заступником гендиректора підприємства «Хунгарекс», а потім у «Інвесторі». У цей період пов'язується з Арсеном Аваковим, на якого працював водієм.

У період із 1996 по 2004 роки Ігор Котвіцький займав пост заступника голови правління АТ «Інвестор». Пізніше - зайняв пост в наглядовій раді підприємства.

Котвіцький починає займатися політикою в середині 2000-х. Брав активну участь в «Помаранчевій революції». Займає посаду керівника місцевого осередку партії «Наша Україна».

Ігор Котвіцький двічі обирався депутатом Харківської облради.

Досягнення

На сьогоднішній день найвищим політичним досягненням Ігоря Котвіцького є обрання народним депутатом. Політик представляє фракцію «Народний фронт».

Чутки і скандали

Ігоря Котвіцького звинувачували у виведенні коштів на офшорні рахунки. Відомо, що в панамські банки нардепом було переведено близько 40 мільйонів гривень.

Сам депутат в одній зі своїх декларацій вказував доходи в розмірі 970 мільйонів гривень, що зробило його найбагатшим членом парламенту. При цьому, депутат не вказав походження своїх коштів, що викликало скандал.

У 2016 році Національне антикорупційне бюро порушило кримінальну справу проти Ігоря Котвіцького, звинувативши його в шахрайстві в особливо великому розмірі. Пізніше справа була закрита, через брак доказів.

Ігор Котвіцький звинувачувався у зв'язках з криміналітетом. Відомо, що його помічником працює Олександр Павлюченко, який є полтавським кримінальним авторитетом, на прізвисько «Саша Браслет».

Статки і джерела доходів

Раніше Ігор Котвіцький декларував доходи в розмірі 970 мільйонів гривень. На додаток до раніше зазначених доходів нардеп заявив про прибутки в 115 мільйонів гривень. Також політик має 240 мільйонів гривень готівкових коштів.

Крім значних заощаджень, Котвицький має три квартири і гаражі в столиці і в Харкові. зареєстрував два будинки і три офіси. Має авто екстра-класу, квадроцикл і причіп.

Джерелами доходів Котвіцького є такі належні йому фірми, як «Актив Газ Ресурси», «Кисет», «Інвестор-Атіка», «Сахалінське» і «Сахалінське-1».

Особисте життя і сім'я

Ігор Котвіцький перебуває у шлюбі з Аллою Котвіцькою - доктором наук, професором і ректором Харківського фармацевтичного університету. Подружжя виховує дочку Віолетту.

Фото і відео

Дата народження
24 січня 1970
Країна
Україна
Соц.мережі