Дата народження
18 квітня 1972
Країна
Україна
Соцмережі

Ігор Попов

Попов Ігор Володимирович

Депутат ВР (VIII скликання), президент аналітичного центру «Політика», голова програмної Ради з питань громадянського суспільства МФ «Відродження», виконавчий директор українського форуму грантодавців

Дата народження:
18.04.1972 р.
Рідне місто:
село Мізяківські Хутори (Вінницька область)

Після школи Ігор Попов вступив до Ніжинського педінституту. Там він отримав спеціальність викладача географії та біології. Пізніше юнак навчався в Київському інституті практичної психології і соціальної роботи «Психогенез». Майбутній політик освоїв в цьому ВНЗ спеціальність практичного психолога.
Свою політичну кар'єру він почав в 1994-му році в Комітеті виборців України. Там Ігор Попов трудився 15 років. Після він зайняв пост заступника глави в Секретаріаті Президента України. Далі почалася його активна партійна діяльність.
У 2014-му році Ігор Попов став парламентським депутатом в складі радикальної партії Олега Ляшка.

Особисте життя

Ігор одружений з Анною. У пари є двоє синів: Богдан і Єгор.

Скандали

У листопаді 2017-го року 14-річний Богдан Попов – син депутата – був затриманий поліцією: хлопець разом з другом спробував пограбувати продуктовий магазин. Озброєні підлітки напали на продавчиню: почали погрожувати жінці та бити її по голові. Спільнику Попова вдалося вкрасти з каси 2000 грн.
Богдана затримали покупці магазину. Його друг зник разом з грошима, але через 20 хвилин хлопця затримала поліція.
Спершу Попов-молодший відмовлявся давати свідчення, а згодом все ж почав співпрацювати зі слідством.
Після інциденту Ігор Попов написав на своїй Facebook-сторінці, що його син потрапив у погану компанію. Подробиці події Ігор вважав за краще не повідомляти і приніс публічні вибачення.

Розголосу події надала преса, що зумовило скандал в рядах Радикальної Партії Олега Ляшка. Як пізніше розповів Ігор Попов журналістам, він не здав депутатський мандат, оскільки це дуже непроста процедура.
Сам же Олег Ляшко заявив, що Ігор Попов нахабно бреше. За словами лідера радикалів, після інциденту він зажадав, щоб Ігор Попов склав свої депутатські повноваження і зайнявся вихованням сина. Але Попов не зробив цього. Олег Ляшко назвав соратника боягузом, готовим пожертвувати репутацією заради мандата. Як зазначає Ляшко, Попов вкрав мандат, який необхідний йому для вирішення проблем сина в суді.
Цікаво, що дії неповнолітніх правопорушників кваліфікувалися за  ст. 187 Кримінального кодексу України «Розбій з проникненням в житло або інше приміщення», карається тюремним ув'язненням від 7 до 12 років із конфіскацією майна. За цією статтею вже з 14-ти років правопорушник притягується до відповідальності. Тому на Богдана і його подільника чекає суворе покарання.
Чекає, але не дочекається... Суд засудив хлопців до 5-ти років умовного ув'язнення з 2-ма роками випробувального терміну. Це означає, що, якщо протягом дворічного домашнього арешту хлопчики будуть добре себе вести, строк покарання буде скасовано. Такий запобіжний захід суд обрав, посилаючись на вік, щире каяття та співпрацю зі слідством. Правда, схоже, що каяття було не зовсім щирим або суд пом'якшив зовсім не його.
У 2018-му році син Попова відзначився активною націоналістичною діяльністю у ВКонтакте. Там він під примітним ніком «Богдан Праведний» створював і підтримував сторінки, де пропагувалися яскраво виражені нацистські ідеї. Крім цитат Адольфа Гітлера і Беніто Муссоліні на сторінках публікувалися також авторські заклики:
«Ви повинні бути готові зробити пекельну різанину. Потрібно вбивати кожного хача при зустрічі. Насріть на закон, адже якщо закон забороняє вам бути господарем на своїй землі, означає цей закон створений, щоб вас знищити».
В обмін за таку праведність обіцяється пишний бенкет під Валгаллі.
У спільнотах розповідається про те, що Україною правлять євреї, які прагнуть вижити або вбити українців з метою заволодіння землями. Щоб протистояти цьому, необхідно вдатися до фізичної розправи.
На сторінці «РУНА», де в контактах вказано акаунт Богдана Праведного, опублікований заклик вступу до лав націоналістичного об'єднання. Його членам можуть стати молоді хлопці віком від 15-ти років. Одним з основних атрибутів є коротка стрижка.
До слова, як повідомили в Нацполіції, за останній час в Україні зросла кількість злочинів, скоєних на ґрунті міжрасової ненависті.

Статок

Згідно з декларацією за 2016-й рік, зарплата нардепа нараховує 169 668 грн. Готівкою він зберігає 38 000 USD. На банківських рахунках у політика 6 EUR, 1 712 USD, 25 UAH і 37 USD.
При цьому сім'я володіє відносно скромним майном. На дружину депутата оформлена квартира в Києві і частина квартири в Маріуполі. На її ім’я також записаний автомобіль марки «Toyota».
Ігорю Попову належить колекція старовинних марок.

Фото/відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\1 январь\28-31\29\Игорь Попов.jpg

Дата народження
18 квітня 1972
Країна
Україна
Соцмережі