рейтинги
рейтинги
20 березня, середа
Ашберн
Вхід
Дата народження
05 серпня 1973
Країна
Україна
846
Ігор Райнін

Український підприємець і політичний діяч. З 29 серпня 2016 року - глава Адміністрації президента України. Одружений, виховує сина.

Біографія

Ігор Райнін з'явився на світ у Харкові в 1973 році. Після школи вступає до авіаційного інституту. Має диплом інженера. Ігор Райнін також має освіту в сфері державного управління. Є кандидатом наук.

Кар'єра

Працювати Ігор Райнін починає в 1990 році. Служить інженером у центрі «Техсервіс». З 1993 по 1996 роки є начальником виробництва структури «Агріс», а після - очолює центр «Охорона праці».

У період з 2001 по 2010 року очолює Управління економіки в рідному регіоні.

Із початком нового десятиліття стає директором центру «Інститут метрології». З 2010 по 2014 роки Ігор Райнін керує підприємством «Синтофлекс».

Досягнення

У 2014 році Райнін займає пост заступника губернатора Харківської області. У кінці того ж року призначений заступником глави Адміністрації Президента країни.

У період з 2015 по 2016 роки Ігор Райнін стає главою Харківської області.

У серпні 2016 рік стає главою Адміністрації Президента України.

Чутки і скандали

Великий скандал за участю Ігоря Райніна виник у 2015 році, коли стало відомо, що одне з державних підприємств, що управляються адміністрацією Харківської області, купило продукцію у фірми «Охорона праці», що належить батькам глави регіону.

Крім того, було встановлено, що закупівля деяких товарів у сім'ї губернатора відбувалася за завищеними цінами.

Також Ігоря Райніна звинувачували в маніпуляціях із земельними ділянками в рідній області. Зокрема, адміністрація регіону безкоштовно передала ділянку під забудову компанії «Синтобуд», що належить оточенню Райніна.

Колишній губернатор Харківщини називається «людиною Порошенка». Звинувачується у відстоюванні інтересів президента та його оточення і називається «маріонетковою фігурою». Користувачі Інтернету звинуватили чиновника у «відмиванні» грошей для глави держави і його оточення.

Ігор Райнін також прославився своїм особистим життям. Має багаторічні відносини зі своєю соратницею - Юлією Світличною. Примітно, що після відходу «патрона» в АМПУ Світлична стала губернатором Харківської області у віці 32 років, що є абсолютним рекордом. У 2016 році в Інтернет злили особисту переписку Райніна і його помічниці, що нібито доводила їх зв'язок.

Статки і джерела доходів

Ігор Райнін декларував доходи розміром більш ніж 900 тисяч гривень. Кошти були отримані в якості заробітної плати, дивідендів і прибутку від відчуження майна. Має квартиру, авто і готівку - 30 тисяч доларів, 200 тисяч гривень і 15 тисяч євро.

Особисте життя і сім'я

Ігор Райнін перебуває у шлюбі з Ганною Райніною. Подружжя має дорослого сина.

Фото і відео


Дата народження
05 серпня 1973
Країна
Україна