Дата народження
30 травня 1976
Країна
Україна
Соцмережі

Ігор Скуз

Біографія

Ігор Скуз - український автогонщик. Народився в Києві в 1976 році. З дитячих років захоплюється авто. Закохується в швидкість в 1984 році, вперше прийшовши в картинг. У підлітковому і юнацькому віці Ігор Скуз активно займається гонками, не дивлячись на громадський осуд даного виду спорту.

Кар'єра

Професійну кар'єру в автоспорті Ігор Скуз починає в 1991 році. У цьому його заохочує брат і суперник - Олег, який є також гонщиком.

Перший великий успіх приходить в 1994 році. Тоді Ігор Скуз стає чемпіоном країни в класі «Інтерконтиненталь».

Кар'єра гонщика проходить не рівно і відрізняється численними довгими перервами, викликаними особистими причинами.

Знову Ігор Скуз нагадує про себе в 2007 році, коду займає друге місце на добовій гонці в ОАЕ і ралі в німецькому Нюрбургринзі.

У 2009 році спортсмен виграє Кубок України з кільцевих гонок. Також в тому році Ігор Скуз стає бронзовим призером чемпіонату країни.

У 2011 році гонщик стає володарем п'ятого місця на Кубку за версією FIA European Touring Car Cup.

Ігор Скуз також ініціює ряд соціальних ініціатив, які відрізнялися неефективністю і раніше жорстко критикували.

Досягнення

Ігор Скуз є чемпіоном України з кузовних гонок. Багаторазовий призер та учасник десятків міжнародних турнірів. Визнаний майстром спорту міжнародного класу.

Чутки і скандали

Великий скандал викликав соціальний проект «Не гони», ініційований спортсменом. Ігор Скуз створив ініціативу, покликану привернути увагу водіїв до важливості безпечної їзди.

Проект «Не гони», створений знаменитим гонщиком, який свого часу неодноразово був помічений за перевищенням швидкості в міських умовах, був широко розкритикований. Ігор Скуз був звинувачений в лицемірстві, обмані громадян і розтраті грошей спонсорів.

Статки і джерела доходів

За роки спортивної кар'єри Ігор Скуз заробив близько 400 тисяч доларів в якості призових і гонорарів за участь в різних змаганнях.

Особисте життя і сім'я

Ігор Скуз перебуває у шлюбі з Оксаною Скуз. Має дітей - сина Лук'яна і дочка Мілану.

Фото і відео

Дата народження
30 травня 1976
Країна
Україна
Соцмережі