Дата народження
14 січня 1967
Країна
Україна
Соцмережі

Ігорь Терехов

Терехов Ігор Олександрович: депутат Харківської міської ради з мільйонними доходами

Терехов Ігор Олександрович - чиновник, який заробив на посаді депутата міськради мільйон гривень. 

Біографія

Ігор Терехов народився 14 січня 1967 року в Харкові. Займається громадською діяльністю. Подіями з життя ділиться в соціальній мережі Фейсбук.

Сім'я

Не одружений, має трьох синів

Освіта

Першу вищу освіту Ігор Олександрович здобув у 1990 році. Навчався в Харківському інженерно-будівельному інституті. Згодом закінчив Харківський регіональний інститут державного управління при Президентові України, з якого випустився у 2006 році. 

Кар'єра

Закінчивши аспірантуру, Терехов влаштувався в компанію “Укркондиціонер”. Через кілька років очолив харківський завод “Кондиціонер”

З 1999 по 2006 рік керував управліннями з питань підприємництва та споживчого ринку при Харківській міській раді. 

Отримавши другу вищу освіту з держуправління, став економічним радником голови Харківської облдержадміністрації, а через рік - заступником голови Харківської ОДА.

У квітні 2010-го  Ігор Терехов вже був заступником мера, а у вересні 2015-го призначений першим заступником міського голови.

У тому ж 2015 році чиновник виграв місцеві вибори та став депутатом Харківської міської ради 7-го скликання, в якій займається питаннями бюджету. Безпартійний. Очолює фракцію “За Харків, за Відродження”. 

Декларація

За даними електронної декларації 2018 року, Терехов Ігор володіє двома квартирами в Харкові на 69,8 та 29,5 кв.м, одну з яких орендує у родички. 

Загальний дохід депутата склав 11,5 мільйона гривень.

Із них більше мільйона він отримав в якості заробітно плати в міській раді, а ще 10,5 мільйона - в якості дивідендів. Усі значні заощадження чиновник зберігає готівкою. Так, він має 390 тисяч гривень, 54 тисячі євро та 141 тисячу доларів. 

Незважаючи на мільйонні доходи та заощадження, орендує автомобіль Mercedes-Benz GL 350 CDI 2013 року випуску. 

Дата народження
14 січня 1967
Країна
Україна
Соцмережі