Дата народження
01 липня 1973
Країна
Україна
Соцмережі

Ткачук Ігор Віталійович: депутат Вінницької міськради, яркий раздербанив заплаву річки

Ткачук Ігор Віталійович — "ефективний" менеджер держпідприємств, які при його керівництві стали збитковими.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім’я
  4. Кар’єра
  5. Компромат
  6. Декларація
  7. Відео

Біографія

Ігор Віталійович Ткачук народився 1 липня 1973 року у місті Вінниця.

Освіта

Ігор отримав середню спеціальну освіту техніка очисних споруд у Вінницькому будівельному технікумі (1997) та вищу освіту юриста у Львівському національному університеті ім. І. Франка (2005). Дипломованим держуправлінцем він став після закінчення Одеського регіонального інституту державного управління (2011).

Сім'я

Брат - Геннадій Ткачук — народний депутат VII і VIII скликань.

Ігор перебуває у шлюбі. Дружину звуть Людмила Станіславенко. З 2010 по 2015 рік вона була також депутатом міської ради Вінниці. У 2012 році балотувалася до Верховної Ради. Працює у ТОВ "АЯГіК" і є депутатом обласної ради.

У подружжя є двоє дітей: Віталій і Маргарита. Син також депутат, але тільки Вінницької районної ради. На громадських засадах у сьомому скликанні він був помічником народного депутата - свого дядька Геннадія.

Кар'єра

Першим місцем роботи Ігоря стало мале підприємство "Реформа". Протягом року (1991 — 1992) Ткачук працював техніком. Потім він обіймав керівні посади в малому приватному підприємстві "Парадайз". З 2001 року він працював у якості юриста у ТОВ "АЯГіК".

У 1998 році Ткачук очолив "Профспілки перевізників Вінниці", а у 2005 — Вінницьке обласне громадське об'єднання "Подільська спілка підприємців і ділових людей". На початку 2010 року став головою Вінницької обласної організації політичної партії "Нова Україна", а через вісім місяців - партії "УДАР".

У 2012 році під 46-м номером Ігор балотувався до парламенту. Однак його номер виявився непрохідним. Ткачук в декількох скликаннях Верховної Ради був помічником народних депутатів.

У шостому скликанні (2007—2012) на громадських засадах у Ірини Геращенко, яка тоді представляла НУНС. У сьомому скликанні (2012 —- 2014) — на платній основі у "ударівців" Олександра Корнійчука і Геннадія Ткачука. У восьмому скликанні (2014 — 2019) знову на громадських засадах — у Ігоря Побери з БПП.

У 2014 році Ігор був призначений виконуючим обов'язки генерального директора державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта". Через два роки також на посаді в.о. глави він був призначений у ДП "Одеський морський торговельний порт".

З травня 2017-го очолив Одеський філіал ДП "Адміністрація морських портів України" та став президентом портового комітету Одеського порту. У жовтні 2019 року вінничанин був звільнений з посади голови ДП "АМПУ".

Ткачук чотири рази обирався до міської ради Вінниці. У 2015 році він став депутатом від Блоку Петра Порошенка "Солідарність" (територіальний виборчий округ №33). Ткачук — член постійної комісії міської ради з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку та сфери послуг.

Компромат

За даними громадського руху "Чесно", Ігор Ткачук взяв участь в дерибані заплави річки Вишня.

Крім Ткачука власниками ділянок стали помічники його брата Ігоря і інші наближені до сім'ї Ткачук. "Територію, яку просили для ведення рибного господарства, віддали під котеджі ще під час керівництва Вінницею Володимира Гройсмана. Прокуратура відкрила кримінальне провадження.

В середині "нульових" міськрада Вінниці передала сільськогосподарському товариству "Блакитна нива" 20 га землі. Акціонером і кінцевим бенефіціаром даної фірми є Ігор Ткачук. У 2010 році завдяки депутатам міськради, цільове призначення землі було змінено.

Якщо раніше земля виділялася під рибне господарство, то у 2010-му вона передавалася під індивідуальну садибну забудову. При цьому закон забороняє надавати земельні ділянки у заплавах річок під будь-яке будівництво (крім гідротехнічних, гідрометричних та лінійних споруд), а також для садівництва і городництва.

У ЗМІ відзначають, що робота Ткачука на держпідприємствах приводила до їх збитковості.

Так, Одеський порт 2016 рік закінчив з прибутком. "Кілька місяців 2017 року роботи нової команди "професіоналів" привели підприємство до перших підсумками січня 2017 року — мінус 20 мільйонів гривень".

Збиткова виявилася і "Укрпошта" під керівництвом вінничанина. "За підсумками семи місяців роботи Ткачук та його листоноші дали збиток до 172 мільйонів гривень".

За даними громадського руху "Чесно" до 2016 року депутат Ткачук "зумів пропустити 67% засідань сесій і 100% засідань постійної комісії з питань промисловості, підприємництва. Він був в лавах прогульників і за попередньої каденції".

Декларація

У листопаді 2019 року Ігор Ткачук після звільнення з ДП "АМПУ" опублікував електронну декларацію про свої доходи за 11 місяців.

Депутат міської ради задекларував дві земельні ділянки (1037 і 178 кв.м.), які він взяв у оренду. Також він вказав квартира в Одесі (75 кв.м.), яку він орендує у своєї сестри. У Вінниці Ігор живе в житловому будинку (757 кв.м.), зареєстрованому на ймовірно його мати — Ткачук Любов Тихонівну.

З цінного рухомого майна подружжю Ткачук-Станіславенко належить швейцарський годинник в кількості шести штук, колекції монет, поштових марок та конвертів, старовинна ікона, ювелірні вироби.

Ігор пересувається на автомобілі Toyota Land Cruiser 200 2017 року випуску (вартість 2,6 мільйона), його дружина — на Lexus модель: RX 200 2017 року випуску (1,7 мільйона).

Майже за весь 2019 рік зарплата Ткачука в ДП "Адміністрація морських портів України" склала 998 тисячі. Зарплата Людмили Станіславенко в ТОВ "АЯГіК" — 376 тисяч за 11 місяців.

У банках Ігор зберігає 431 тисяча гривень, 44 доларів і 378 євро. У дружини - 19 тисяч євро і 326 тисяч гривень. Готівковими коштами Ткачук задекларував 500 тисяч доларів, 270 тисяч євро і 1,6 мільйона гривень.

У подружжя готівкою є 160 тисяч доларів, 50 тисяч євро і 500 тисяч гривень. Позичив депутат 580 тисяч доларів. Людмила зайняла 25 тисяч доларів і 5,6 мільйона гривень. Дружина позичила третім особам суму в 25 тисяч доларів і 299 тисяч гривень.

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=bJNhj2gFIA0 

Дата народження
01 липня 1973
Країна
Україна
Соцмережі