Дата народження
01 лютого 1987
Країна
Україна
Соцмережі

Співачка, автор пісень

Дата народження: 01.02.1987 р.

Рідне місто: Львів

Ірина Федишин народилася в музичній сім'ї. З ранніх років її манило мистецтво. У 6 років Іра спробувала себе у ролі ведучої. Коли в її руки потрапив синтезатор, дівчинка швидко навчилася грати та імпровізувати. Незабаром вона почала творити власні пісні. Незважаючи на те, що її батько був музикантом, він не вважав спеціальність артиста справжньою професією. Він мріяв, що з Іри виросте шахістка. Все ж Ірина Федишин вступила до музичної школи, але в 13 років. Домашні уроки музики дозволили їй піти відразу в 4-ий клас. У процесі навчання вона також виступала у ролі  ведучої концертів. Музичну школу Ірина Федишин закінчила з відзнакою.

Все ж вища освіта Іри не пов'язана з мистецтвом. Вона вступила на економічний факультет Львівського національного університету ім. І. Франка. Паралельно Ірина Федишин брала приватні уроки вокалу і музики, брала участь і вигравала в музичних конкурсах. Уже в цей період деякі пісні у виконанні Ірини Федишин потрапили в ротацію багатьох радіостанцій.

У 2007-му році відбувся реліз дебютного альбому співачки. Платівка отримала назву «Твій Ангел».

Її зірка засяяла в 2015-му році. Тоді Ірина Федишин з піснею «Серця стук» перемогла на конкурсі «Український формат». Через рік вона вирушила з гастролями по країні.

Ірина Федишин прагне розвивати сучасну українську культуру і популяризувати етнічне мистецтво. Тому в її творчості присутні сучасні естрадні мотиви та українські фольклорні пісні. Артистка створює сценічні постановки, завжди виступаючи зі своїм шоу-балетом.

Особливою популярністю співачка користується на Західній Україні. Ірина Федишин бере активну участь у багатьох телевізійних проектах.

Отже, економістом вона так і не стала.

Особисте життя

Чоловіком співачки є продюсер Віталій Човник. У пари двоє дітей - сини Юрій і Олег.

Скандали

У 2018-му році в одному з інтерв'ю Ірина Федишин розповіла: продюсери наполягали, щоб вона співала російською мовою. Причина в тому, що таким чином співачка може заробити більше грошей. Але вона категорично відмовилася. Ірина зазначила, що не заспіває російською навіть за дуже велику суму. Принципи для неї дорожчі за гроші.

Статок

У 2017-му році Ірина Федишин заробила 180 тис. USD. Гонорар за один виступ співачки складає 3000 USD.

Дата народження
01 лютого 1987
Країна
Україна
Соцмережі