рейтинги
рейтинги
20 березня, середа
Ашберн
Вхід
Дата народження
07 лютого 1966
Країна
Україна
Соц.мережі
135
Ірина Луценко

Біографія

Ірина Луценко народилася в 1966 році в місті Дубно, що розташоване в Рівненській області. Є випускницею Львівської політехніки. Має диплом за спеціальністю «Облік і аудит».

Кар'єра

Починає професійну діяльність ще за часів СРСР. Ірина Луценко працює інженером і програмістом. На початку 90-х займає місце в керівництві Антимонопольного комітету рідної Рівненській області.

У 2000-х займається моніторингом дотримання антимонопольного законодавства в Київській області. Пізніше Ірина Луценко керує підприємствами «Оранта» і «Українські новітні телекомунікації».

Досягнення

Ірина Луценко стає народним депутатом України в 2012 році. Представляє партію «Батьківщина». Переобирається в парламент у 2014 році від Блоку Петра Порошенка. Ірина Луценко займається у Верховній Раді питаннями дотримання прав людини і меншин.

Чутки і скандали

Ірину Луценко регулярно звинувачують у тому, що вона не є самостійною фігурою. Критики нардепа стверджують, що вона маріонетка в руках власного чоловіка - нинішнього генпрокурора Юрія Луценка та інших великих політиків.

Ірину Луценко звинувачували в «покупці» премії «Жінка III тисячоліття». У соціальних мережах критикували отримання нагороди дружиною одіозного генпрокурора. Стверджувалося, що Ірина не виграла приз самостійно, а отримала його за гроші і «договорняки».

Ірину Луценко також критикували за численні пластичні операції. Однак сама політик ці звинувачення категорично заперечує.

Також нардепа звинувачують у купівлі речей «не по кишені». Ірину Луценко регулярно бачать у дизайнерських речах, а вартість її гардеробу оцінюється в кілька сотень тисяч гривень.

Статки і джерела доходів

Ірина Луценко стверджує, що живе за рахунок заробітної плати народного депутата, яка за минулий рік склала близько півмільйона гривень (разом з компенсацією витрат). Також політик заробила ще близько 2 мільйонів за результатами угоди по відчуженню майна. Луценко також має заощадження в банку - близько 2 мільйонів гривень, понад тисячу євро та 2 тисячі доларів. Є у політика і готівка - 60 тисяч євро і 260 тисяч доларів.

Ірина Луценко володіє квартирою і нежитловим приміщенням у Києві, а також будинком і землею в рідній Рівненській області. У нардепа також є авто преміум-класу. Ірина Луценко володіє колекцією картин сучасних художників.

Особисте життя

Ірина Луценко - дружина одного з найбільш відомих політиків України - Юрія Луценка. Чоловік нардепа колишній народний депутат, міністр внутрішніх справ і нинішній генеральний прокурор. Має двох синів - Олександра і Віталія.

Фото і відео

Дата народження
07 лютого 1966
Країна
Україна
Соц.мережі