Дата народження
30 грудня 1974
Країна
Україна
Соцмережі
804

Ірма Вітовська

Українська актриса театру і кіно. Заслужена артистка України (2016). Працює в Молодому театрі (з 1998 року), відома за роллю Лесі в серіалі «Леся + Рома». Другий чоловік Ірми бізнесмен Віталій Ванца, є син від першого шлюбу.

Дата народження:
30.12.1974 р.
Рідне місто:
Івано-Франківськ

Ірма - гарний псевдонім талановитої актриси. Її справжнє ім'я Ірина.
Дівчина народилася у багатонаціональній сім'ї. В її родовому дереві не тільки українці, але також латиші та росіяни.

З дитинства Ірма Вітовська мріяла стати археологом, але кілька спроб поступити на цей факультет не увінчалися успіхом.

Ще в шкільні роки Ірма відвідувала театральний гурток. Діяльність у ньому по-справжньому захоплювала дівчинку.

У результаті Ірма Вітовська вступила до Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка. Там вона освоювала спеціальність актриси драматичного театру.
Свою професійну кар'єру Ірма Вітовська почала ще в студентські роки. У 1980-му році вона зіграла у виставі «За двома зайцями» Київського академічного молодого театру.

У 1985-му році вона виконала роль жаби в спектаклі «Золоте курча» того ж театру.
Через 6 років їй дісталася ще одна роль в столичному молодіжному театрі. Ірма Вітовська зіграла герольда в спектаклі «Король і морква, або все як у казці».

У 1998-му році Ірма Вітовська закінчила ВНЗ. У цьому ж році вона увійшла до складу трупи Київського академічного молодого театру. Відразу ж Ірма отримала нову роль Лулу/Крістін у постановці «Малюк».

У 2000-му році театральна актриса дебютувала в кіно. Тоді Ірма Вітовська зіграла Дарину Гусяк, зв'язну УПА в картині «Нескорений».

У цьому ж році вона отримала три нові ролі в театрі.

2004-ий рік видався досить насиченим для Ірми. Вона знялася відразу у двох фільмах: «Залізна сотня» і «Між першою і другою».

У 2005-му році Ірма Вітовська отримала головну роль в серіалі «Леся + Рома». Він швидко набув широкої популярності, принісши славу талановитій актрисі. Після цього кінокар'єра Ірми Вітовської стала більш насиченою.

З 2007-го року вона поєднувала роботу в молодіжному театрі та кінематографі з діяльністю в інших театральних трупах.

З 2004-го року Ірма Вітовська почала озвучувати фільми та мультики. Голос цієї актриси також можна почути в шоу «Телепузики». Ірма Вітовська озвучила Лалу.

Зростання популярності актриси викликало затребуваність у ролі телеведучої. Вона вела такі програми, як «Шлюбні ігри, або Номер для молодят» і «Народна зірка».
Ірма Вітовська також бере участь у багатьох розважальних телепрограмах.
Вона є володаркою ряду престижних нагород.

Ірма Вітовська приділяє увагу благодійності та не залишається осторонь від політичних подій. Актриса була активісткою Євромайдану. Вона також бере активну участь у багатьох проукраїнських акціях протесту.

Особисте життя

Ірма Вітовська двічі була заміжня. Її першим чоловіком був актор молодіжного театру Володимир Кокотунов. У 2011-му році у пари народився син Орест.
Другим чоловіком Ірми став підприємець Віталій Ванца.

Скандали

У 2018-му році відбулася прем'єра українського містичного фільму «Брама». У ньому Ірма Вітовська зіграла головну роль. Після релізу на неї обрушився шквал критики з боку колег і шанувальників. На своїй сторінці в Facebook Ірма зазначила, що так її ще не труїли. Вона також написала в своєму пості, що те, що сталося викликає в ній бажання замкнутися і відсторонитися від шоу-бізнесу.

Статок

Ірма Вітовська є однією з найбільш високооплачуваних українських актрис. Точна інформація про її доходи не представлена в пресі.

Дата народження
30 грудня 1974
Країна
Україна
Соцмережі