Дата народження
24 серпня 1970
Країна
Україна
Соцмережі
166

Юрій Горбунов

Телеведучий, актор

Дата народження: 24.08.1970 р.

Рідне місто: Новий Розділ (Львівська область)

Після народження сина сім'я Юрія незабаром переїхала до Івано-Франківська. Там пройшло все дитинство майбутнього артиста. У ранні роки він освоїв гру на баяні та гітарі. Після школи Юрій Горбунов перебрався до Києва. У столиці він навчався в Київському театральному інституті. ВНЗ Юрій закінчив з червоним дипломом. Потім він повернувся до Івано-Франківська, де 3 роки працював актором у драматичному театрі.

З 1997-го року Юрій Горбунов живе в Києві та працює телеведучим. У 1997-му році він обійняв посаду режисера в клубі «Голлівуд». Але вже через рік залишив цей пост. З 2000-го року Юрій Горбунов користується все більшим попитом як телеведучий. Його запрошують до багатьох топових проектів кращих телеканалів країни.

У 2007-му і 2008-му рр. Юрій Горбунов отримав дві премії «Телетріумф».

У 2018-му році Юрій Горбунов став продюсером свого дебютного проекту - фільму «Божевільне весілля».

Також періодично Юрій знімається в українських і російських фільмах.

Артист підтримує ідею повністю україномовного телемовлення.

Особисте життя

Прожив в шлюбі до 2016-го року.

У 2017-му році Юрій Горбунов одружився з телеведучою Катериною Осадчою. Колеги були знайомі 10 років раніше, ніж почали зустрічатися. Після виступів Юрій часто отримував квіти з записками від Каті. Пару звів телепроект «Голос. Діти». Юра і Катя стали ведучими програми. Спільна робота зблизила колег і повела їх під вінець.

18-го лютого 2017-го року у пари з'явився син. Батьки назвали його Іваном. У дитини дві пари хрещених батьків. З чуток, одним з хрещених став репер і продюсер Потап.

Юрій Горбунов зазначає, що на одному нащадку вони з Катею не зупинятимуться.

Варто також відзначити, що вихованням первістка пара займається спільно. Юрій активно допомагає Каті доглядати за дитиною і будинком. Незважаючи на щільний графік, у телеведучого знаходиться час на сім'ю і на спорт. Своїм пріоритетом артист називає сина.

Юрій Горбунов також є кумом співачки Ірини Білик.

Скандали

У 2018-му році в Мережі з'явилася реклама за участю Юрія Горбунова. У ній пропонувався  засіб для схуднення. Пізніше з'ясувалося, що ім'я телеведучого використовують без його відома.

Статок

У 2011-му році гонорар Юрія Горбунова налічував 5 тис. USD.

Дата народження
24 серпня 1970
Країна
Україна
Соцмережі