Дата народження
13 вересня 1973
Країна
Україна
Соцмережі

Актор, гуморист, телеведучий

Дата народження: 13.09.1973 р.

Рідне місто: Кривий Ріг

Юрій Крапов народився в простій криворізької сім'ї: батько - інженер-електрик, мати - вчитель історії та шкільний завуч. До 8-го класу Юра вчився в школі, в якій працювала його мама. Після він перейшов в Суворовське училище. Юра здобув середню освіту із золотою медаллю. Потім хлопець вступив на факультет електротехніки Криворізького гірничорудного інституту.

Ще в училищі Юрій Крапов виявляв великий інтерес до творчості. Хлопець брав активну участь в самодіяльності. У студентські роки він приєднався до театру естрадних мініатюр. Студентська трупа мала назву «Короткое замыкание». Бурхлива акторська діяльність привела його в КВК. Спершу Юра виступав у складі команди «Криворізька шпана», а після перейшов в колектив «Запоріжжя - Кривий Ріг - Транзит». У 1997-му році ця команда отримала титул чемпіона Вищої ліги, прославивши своїх учасників.

Через рік Юрій Крапов і його друзі по КВК створили власну команду. Вона отримала назву «95-й квартал».

Закінчивши інститут, Юрій не кинув КВК. Свою акторську діяльність він поєднував з більш прагматичною роботою. Юра встиг попрацювати електриком. Пізніше він став фахівцем клітьового спуску і підйому на шахті. Потім він працював на коксохімічному заводі. Юрій Крапов також спробував себе в спеціальності фотографа.

У 2003-му році учасники команди «95-й квартал» створили власну компанію, що отримала назву «Студія Квартал 95». Завдяки популярності команди, колишні КВК-шники успішно запустили телешоу «Вечірній квартал», за яким послідкував ряд рейтингових телевізійних програм і комедійних серіалів.

У 2005-му році артист перебрався до Києва, який став його новим домом.

За свою кар'єру Юрій Крапов проявив себе як актор і телеведучий. Він знявся в багатьох проектах «Студії Квартал 95». Також артист озвучує мультфільми.

Особисте життя

У 2010-му році Юрій одружився. Його обраницею стала Людмила. Пізніше у пари народився син. Батьки назвали його Костянтином.

Скандали

У 2016-му році «Студія Квартал 95» виступила в Юрмалі на Днях української культури. Навколо концерту «квартальщиків» розгорівся великий скандал. Користувачів обурили жарти про принципи нової економічної політики України. Окрема група людей висловила думку, що артисти ганьблять батьківщину за кордоном.

Ці звинувачення не залишилися без уваги артистів «Студії Квартал 95». Вони відзначили, що політична сатира - одна з ознак демократії. У сучасній вільній країні не може бути цензури, в тому числі на гумор. Сатирики також відзначили, що шум зі звинуваченнями не випадковий. Таким чином політики відволікають увагу людей від брудних корупційних справ, якими постійно зайняті.

Статок

Інформація про прибутки Юрія Крапова відсутня в ЗМІ.

Дата народження
13 вересня 1973
Країна
Україна
Соцмережі