рейтинги
рейтинги
18 грудня, вівторок
Ашберн
Вхід
Дата народження
30 серпня 1979
Країна
Україна
Соц.мережі
Леонід Ємець

Біографія

Леонід Ємець народився в столиці в 1979 році. Випускник київського університету ім. Т. Г. Шевченко. Має ступінь магістра права. Кандидат юридичних наук.

Кар'єра

Починає працювати в політиці в 23 роки. Леонід Ємець балотується до Київської ради від «Нашої України». Бере активну участь у «Помаранчевій революції». Керує виборчою кампанією Ющенка в столиці. У 2006 році Леонід Ємець засідає в Печерській раді. В кінці 2000-х публічно рве всі відносини з «Нашою Україною».

Досягнення

Вперше потрапляє в парламент у 2012 році. Леонід Ємець виграє вибори по 221 мажоритарному округу.

Ім'я Леоніда Ємця стає широко відомим в 2013 - 2014 роках, коли він надає юридичну підтримку активістам «Євромайдану» і «Автомайдану».

Активно займається законодавчою діяльністю. Розробляє проекти зміни Конституції. Член ПАРЄ. Леонід Ємець є заслуженим юристом України.

Чутки і скандали

Звинувачувався в приховуванні доходів. Леонід Ємець критикувався за оформлення численної власності на свою тодішню дружину - Карину. Тоді дружина нардепа володіла 7 мільйонами гривень, авто екстра-класу і квартирою в Києві, при цьому не вказуючи джерел доходів.

Ім'я Леоніда Ємця також згадувалося в зв'язку зі справою про втручання в роботу Конституційного суду. Депутат звинувачувався в тиску на правосуддя і викликався на допити в Генеральну прокуратуру. Леонід Ємець всі звинувачення всіляко заперечував.

Статки і джерела доходів

Ємець декларував близько 200 тисяч гривень доходів в якості зарплати. Нерухомості депутат не має і живе в квартирі дружини. На дружину Леоніда Ємця зареєстровані три земельних ділянки, будинок, дача і авто.

Крім того, депутат володіє «Магістраль медіа сервісом» і має частку в «Міжнародному медично-оздоровчому альянсі».

Леонід Ємець володіє 23 тисячами гривень в якості внесків і готівкою - майже 40 тисячами доларів і 300 тисячами гривень. Також депутат давав в борг третім особам 50 тисяч доларів.

Особисте життя

Першою дружиною Леоніда Ємця була Карина Ємець, з якою він розлучився в 2013 році, через конфлікт із приводу декларацій. Одружений другим шлюбом зі Світланою Ємець. Подружжя має сина Олександра.

Фото і відео

Дата народження
30 серпня 1979
Країна
Україна
Соц.мережі