Дата народження
13 вересня 1980
Країна
Україна
Соцмережі
458

Максим Микитась

Народний депутат України VIII скликання, бізнесмен, президент державної корпорації "Укрбуд" (2010—2016). Одружений, виховує двох доньок.

Біографія

Максим Микитась народився в Прип'яті в 1980 році. Сім'я майбутнього політика працювала на Чорнобильській АЕС, а його дитинство було затьмарене катастрофою на атомній станції і подальшою евакуацією. У 1986 році Максим Микитась переїжджає в столицю, де закінчує школу і встпає в Київський економічний університет. Має диплом за спеціальністю «Фінанси і кредит». Максим Микитась має звання кандидата економічних наук. Також є магістром в галузі управління суспільного розвитку.

Кар'єра

Починає трудову діяльність у 2002 році. Максим Микитась працює економістом в проектах «Армянськ» і «Титан і Каборга». Також займає посаду в «Південтеплоенергомонтажі». Отримує посаду заступника голови правління «Київської ТЕЦ-6».

У кінці 2000-х Максим Микитась вирішує остаточно піти в будівельний бізнес. Керує підприємствами «Укрбудмонтаж» і «Київсоцбуд». У 2010 році стає головою корпорації «Укрбуд».

У 2014 році Микитась починає політичну діяльність і обирається до Київської ради, де представляв партію «Удар».

Досягнення

Максим Микитась стає народним депутатом України в 2014 році. Очолює найбільшу будівельну корпорацію України - «Укрбуд». Активно займається благодійністю. Нагороджений орденами імені Святого Миколи Чудотворця, Андрія Первозванного та багатьма іншими.

Чутки і скандали

Будівельний бізнес Максима Микитася тісно пов'язаний з різними скандалами і звинуваченнями в шахрайстві.

Серед найбільших суперечок навколо нардепа варто назвати скандал навколо комплексу «Сонячна Рів'єра». Тоді між забудовником і місцевими жителями спалахнув конфлікт, який привернув увагу численних ЗМІ. Жителі наполягали, що будівництво - незаконне, а будівля не дозволяє їм пройти до суспільного пляжу.

З'являлася інформація про скандал навколо ЖК «Перемога». Тоді було змінено цільове призначення будівництва, після чого «Укрбуд» був змушений вийти з проекту.

Також широкому загалу відомо про конфлікт навколо ЖК «Поділ Град», будівництво якого було призупинене за рішенням суду на підставі незаконності.

Статки і джерела доходів

Максим Микитась не приховує того факту, що є багатою людиною. Заявляв про річні доходи в розмірі 86 мільйонів гривень. Кошти були отримані за результатами діяльності його корпорації - “Укрбуд”. Також володіє фірмами "Інноваційний комфорт" і “Celestis Consulting”.

Також політик має дві ділянки землі і приватний будинок. Максим Микитась збирає коштовні годинники. Декларував 22 найменування виробів. Заявляв про наявність трьох авто преміум-класу.

Особисте життя і сім'я

Максим Микитась - син багатого батька. Батько політика Віктор Микитась є головою ради «Укренергомонтаж». Має звання почесного енергетика України. Нагороджений за активну участь у ліквідації аварії на ЧАЕС.

Нардеп перебуває у шлюбі. Виховує двох дочок.

Фото і відео

Дата народження
13 вересня 1980
Країна
Україна
Соцмережі