Дата народження
18 квітня 1984
Країна
Україна
Соцмережі
45

Максим Нефьодов

Перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України (з лютого 2015). До призначення в уряд працював керуючим партнером Icon Private Equity.

Біографія

Максим Євгенович Нефьодов народився в Києві 18 квітня 1984 року. За освітою економіст.

Кар'єра

Ще студентом Максим Нефьодов почав працювати аналітиком в інвестиційній компанії. У його обов'язки входила підготовка досліджень ринків, проведення фінансових перевірок для клієнтів, підготовка та нагляд за проведенням due diligence і формуванням data room.

У 2006 році Максим Нефьодов перейшов в одну з найбільших в Україні інвестиційних компаній "Dragon Capital". Тут Нефьодов пропрацював протягом чотирьох років. Спочатку був старшим радником, потім віце-президентом і керівником інвестиційно-банківського департаменту компанії.

Досягнення

У 2010 році Максим Нефьодов перейшов в іншу велику інвестиційну компанію - ІCON Private Equity. Протягом п'яти років він обіймав посаду керуючого партнера.

У лютому 2015 року Максим Нефьодов став першим заступником міністра економічного розвитку і торгівлі України. Під його керівництвом в Україні почала роботу система електронних закупівель Prozorro.

Чутки і скандали

Після відставки міністра Абромавічуса Максим Нефьодов також збирався піти з міністерства, проте змінив своє рішення і залишився. При формуванні нового уряду на чолі з Гройсманом кандидатура Нефьодова розглядалася на посаду міністра економіки.

У 2017 році підтримав "Марш рівності", який пройшов у столиці України.

Влітку 2017 року в ЗМІ з'явилася інформація, що заступник міністра значиться директором офшорної фірми на Кіпрі. У декларації чиновника немає ніяких даних про цю фірму. Сам Нефьодов заявив, що жодного відношення до неї немає.

Icon Private Equity, з якої Максим Нефьодов  прийшов в політику, належить Віктору Пінчуку. Тому в ЗМІ з'явилася інформація, що заступник міністра діє в інтересах олігарха.

Статки і джерела доходів

У 2014 році за 5,2 мільйона гривень Максим Нефьодов  придбав квартиру в Києві. Загальна площа - 133 кв. м. Крім цієї квартири, в декларації вказана ще одна, яка належить матері чиновника.

Заступник міністра володів одним автомобілем. У 2008 році він купив Infiniti EX35. У 2016 році Нефьодов заявив, що машину викрали. Однак в декларації все ще вказує володіння нею. Крім того, чиновник задекларував дорогий годинник Zenith El Primero Automatic, ціна якого приблизно 9 тисяч доларів.

Зарплата у чиновника в 2017 році склала 916 тисяч гривень.

Готівковими коштами Максим Нефьодов задекларував 35 тисяч доларів і 93 тисячі гривень. На банківськіх рахунках у замміністра майже 180 тисяч гривень і тисяча доларів.

Особисте життя і сім'я

Максим Нефьодов  не одружений і вважається одним з найбільш завидних українських наречених.

Фото і відео

Дата народження
18 квітня 1984
Країна
Україна
Соцмережі