рейтинги
рейтинги
20 березня, середа
Ашберн
Вхід
Дата народження
31 травня 1978
Країна
Україна
Соц.мережі
558
Марія Іонова

Біографія

Марія Іонова народилася в столиці України в 1978 році. Є випускницею Національного економічного університету. Має ступінь магістра менеджменту. Також має диплом у галузі міжнародної економіки.

Кар'єра

Починає кар'єру в кінці 90-х. Марія Іонова працює представником компанії «Аліфарм». Через кілька років очолює зовнішньоекономічну діяльність компанії «БМ - 2000». До середини 2000-х Марія Іонова працює в бізнесі, а пізніше переходить на державну службу. Є консультантом глави держави, очолює Службу протоколу.

Досягнення

Марія Іонова стає членом парламенту в 2012 році. Представляє партію «Удар». Знову стає народним депутатом у 2014 році. Являє пропрезидентську силу. Є одним з керівників комітету з питань європейської інтеграції.

Чутки і скандали

Звинувачується в зв'язках із «верхівкою» України. Сім'ю Марії Іонової об'єднують з кланами Кличко і Ющенко. На думку критиків, не є самостійною фігурою і була проведена в парламент своїми впливовими покровителями заради рішеннях їх політичних і фінансових завдань.

Критикувалася за свою любов до дизайнерських речей. Неодноразово була помічена в речах від провідних дизайнерів за тисячі доларів.

Статки і джерела доходів

Марія Іонова декларувала лише зарплату народного депутата (близько 200 тисяч гривень на рік). При цьому, політик володіє земельними ділянками загальною площею 4700 квадратних метрів, що робить її однією з найбільш забезпечених жінок парламенту.

Також декларувала приватний будинок, авто і цінні папери вартістю 400 тисяч гривень.

Сім'я і особисте життя

Марія Іонова перебуває у шлюбі з Мироном Василиком - українцем американського походження. Керує компанією PBN, яка займається стратегічними комунікаціями. Подружжя виховує доньку Софію.

Фото і відео

Дата народження
31 травня 1978
Країна
Україна
Соц.мережі