Дата народження
06 червня 1988
Країна
Бразилія
Соцмережі

Марлос Бонфіт

Марлос Ромеро Бонфіт -  український футболіст бразильського походження. Атакувальний півзахисник збірної України та донецького «Шахтаря». 4 липня 2014 року «Шахтар» підписав контракт з Марлосом. Контракт укладено на 5 років. У вересні 2017 року Президент України Петро Порошенко підписав указ про надання Марлосу українського громадянства. 

Біографія

Марлос - український футболіст бразильського походження. Народився в 1988 році в Сан-Жозе-дус-Піньяйс.

Кар'єра

Починає професійну кар'єру в 2006 році. Спочатку Марлос грає за “Корітіба”, де проявляє себе одним з кращих півзахисників. У 2009 році молодий футболіст переходить в один з кращих клубів Південної Америки - «Сан-Паулу».

У 2012 році Марлос переходить в харківський «Металіст». Тоді трансфер бразильця був визнаний одним з найбільш дорогих в історії України. Його вартість оцінювалася в 9 мільйонів доларів.

У 2014 році бразилець переходить в інший український клуб - донецький «Шахтар».

У 2016 році бразилець починає процес натуралізації. У 2017 році Марлос приймає громадянство України і починає грати за національну збірну.

Досягнення

Марлос є чемпіоном Бразилії з футболу. Також двічі виграє чемпіонат України. Бразилець є володарем Кубка України і Суперкубка країни. За підсумками 2017 року Марлос визнаний кращим гравцем «Шахтаря». Спортсмен також був удостоєний «Золотого м'яча України».

Чутки і скандали

Надання Марлосу громадянства України викликало бурю суперечок і обурення в соціальних мережах. Це рішення ФФУ було зустрінуте з обуренням багатьма футбольними фанами, а також представниками націоналістичних організацій. Супротивники Марлоса називали його негідним українського паспорта і заявляли, що він займає в національній збірній місця інших, більш талановитих українців.

Сам "новий українець" заявляє, що любить Україну і має намір пов'язати з нею своє життя і професійну кар'єру. Разом з Марлосом українцями стали його дружина і маленький син. Спортсмен володіє російською мовою і знає ази української.

Статки і джерела доходів

Марлос - один з найбільш високооплачуваних футболістів України. Його зарплата в донецькому «Шахтарі» становить 4,3 мільйона гривень. Річний дохід українського футболіста бразильського походження перевищує 2 мільйони доларів в рік.

Особисте життя і сім'я

Марлос має дружину Анну. Пара виховує сина Бернардо

Фото і відеоДата народження
06 червня 1988
Країна
Бразилія
Соцмережі