рейтинги
рейтинги
18 грудня, вівторок
Ашберн
Вхід
Дата народження
02 червня 1968
Країна
Україна
Соц.мережі
464
Микола Княжицький

Український журналіст, народний депутат України 7-го та 8-го скликання, голова Комітету з питань культури й духовності. В минулому керівник медійних компаній та телеканалів Тоніс та СТБ, УТ-1, Газети 24, голова редакційної ради телеканалу ТВі. 

Біографія

Микола Княжицький - уродженець Львова, в якому народився в 1968 році в інтелігентній родині. У середині 80-х переїжджає до Києва, де здобуває освіту журналіста. Княжицький проходить службу в Радянській Армії. Також пізніше отримує диплом спеціаліста в галузі міжнародного права і підприємництва.

Кар'єра

Трудову кар'єру Микола Княжицький починає в кінці 80-х, коли стає кореспондентом Держтелерадіо Української РСР.

У перші роки незалежності стає главою відділу кореспондентів у телекомпанії «Міст». Популярність Микола Княжицький отримує в 1992 році після того, як стає ведучим програми «Вікна» на УТ-1.

У середині десятиліття займає пост Директора телетворчості. Був першим президентом компанії «СТБ». У кінці 90-х Микола Княжицький веде програму «Рейтинг» та «Вікна-тижневик».

У 1998 році стає головою правління «Українського теле- і радіомовлення», а також президентом «Національної телекомпанії».

Із кінця 90-х і на початку 2000-х засідає в Раді з питань телебачення і радіомовлення. Керує компанією «Медіадім».

У 2008 році Микола Княжицький створює новий медіа-актив - канал ТВі.

Досягнення

Крім діяльності медіа-менеджера і телеведучого, Микола Княжицький активно займається політикою. Вперше намагається потрапити в парламент у 2002 році. Стає членом парламенту в 2012 році від «Батьківщини». Стає нардепом знову в 2014 році. Представляє «Народний фронт» і очолює Комітет із питань культури і духовності.

Чутки і скандали

Микола Княжицький під час своєї професійної кар'єри звинувачувався в наклепах, непрофесіоналізмі, маніпуляціях і перекручуванні фактів. Багато його колишніх співробітників звинувачували його в цензурі в очолюваних ним ЗМІ.

Микола Княжицький відкрито називався «ворогом преси». Також з'являлася інформація про те, що нардеп захопив канал ТВі. Ці звинувачення надходили з боку провідних політиків і журналістів - Мустафи Найєма, Сергія Лещенка, Павла Шеремета і Дмитра Тузова.

Статки і джерела доходів

Нардеп не приховує того факту, що є забезпеченою людиною. Микола Княжицький, крім заробітної плати розміром 200 тисяч гривень, декларував 720 тисяч доларів готівки. Також має майже 4 мільйони гривень. Також має телекомунікаційне обладнання вартістю кілька сотень тисяч доларів.

Особисте життя і сім'я

Микола Княжицький має дружину Ларису та двох дітей - Леоніда і Анастасію.

Фото і відео


Дата народження
02 червня 1968
Країна
Україна
Соц.мережі