Дата народження
05 травня 1979
Країна
Україна
Соцмережі
736

Оксана Гончарук

Гончарук Оксана Віталіївна: головна з фінансів в Одесі і вірна "опозиціонерка"

Гончарук Оксана Віталіївна - депутатка, яку називають людиною "сірого кардинала Одеси" Леоніда Климова.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім'я
  4. Кар'єра
  5. Компромат
  6. Декларація
  7. Посилання
  8. Відео

Біографія

Гончарук Оксана Віталіївна народилася 5 травня 1979 року у селі Залужжя Вінницької області.

Освіта

Після закінчення фінансового-економічного коледжу Оксана Гончарук вступила в Одеський державний економічний університет. У 2004 році отримала диплом економіста.

Через десять років пройшла курс в бізнес-школі в Київському інституті бізнесу і технологій.

Сім'я

Оксана Гончарук офіційно не одружена. Однако у пресі Гончарук називають дружиною Олексія Зотова (співробітник фінансово-промислової групи "Примор'я"). Зотов також балотувався до міської ради у 2015 році від "Опозиційного блоку".

У Гончарук є двоє синів. У 2005 році народився Андрій, у 2013 - Микита. Діти носять прізвище батька - Зотові.

Кар'єра

З 1998 по 2002 рік Оксана Гончарук була головним бухгалтером на приватних підприємствах. З 2003 по 2004 рік вона працювала в облдержадміністрації. Керувала відділом бухобліку і була головним бухгалтером управління охорони здоров'я.

Після цього протягом дев'яти років (2004-2013) Оксана Гончарук була фінансовим директором футбольного клубу "Чорноморець". Потім рік обіймала посаду заступника генерального директора обласної телерадіокомпанії. Гончарук відповідала за питання планування і фінансів.

З 2014 року вона очолює консалтингову фірму «Профіт фінанс». Гончарук - директор ТОВ "Унітрейн".

З 2006 року Оксана Гончарук займається суспільно-політичною діяльністю. У цьому році вона двічі брала участь як кандидат від Партії регіонів у виборах: у Верховну Раду і Одеську міську раду. Депутатом Гончарук змогла стати тільки в міськраді.

У 2015 році вже від партії "Опозиційний блок" вона вдруге зайняла крісло депутат міської ради Одеси. Гончарук перемогла за одинадцятим мажоритарним округом.

У міській раді Гончарук є керівником фракції "Опозиційного блоку". В обох своїх каденціях депутат очолювала постійну депутатську комісію з планування, бюджету та фінансів.

Компромат

Як зазначає "Депо. Одеса" Оксана Гончарук - одна з героїнь скандалу між двома частинами одеського "Опоблоку". Одну очолював керівник міської організації Олександр Орлов, іншу - Оксана Гончарук. Протиборчі угруповання кілька разів обмінювалася уколами, звинувачуючи один одного у дискредитації політичної сили, яку вони представляють у міськраді.

Зрештою, перемогло угруповання Гончарук. З фракції був виключений Олександр Орлов (права рука нардепа Скорика), а фракція на чолі з Гончарук продовжила існування.

Оксану Гончарук називають людиною "сірого кардинала Одеси" Леоніда Климова.

Декларація

У лютому 2019 року Оксана Гончарук опублікувала електронну декларацію про свої доходи за минулий рік.

Депутат Одеської міської ради задекларувала три земельні ділянки загальною площею в шість тисяч квадратних метрів. Дві з них знаходяться в Одеській області (села Дачне і Нерубайське) і одна у Київській області (село Бобриця).

В Одесі (309 кв. м.) та Нерубайськом (289,9 кв. м.) у Гончарук два житлових будинки. Одеським вона володіє у спільній власності з Олексієм Зотовим. Там же з цивільним чоловіком депутат міськради володіє квартирою (115 кв. м.) та гаражем (7,8 кв. м).

Гончарук пересувається на Peugeot 3008 2001 року випуску. Вартість автомобіля майже мільйон гривень.

Депутату належать сто відсотків ТОВ «Консалтингова фірма «Профіт фінанс». Вона ж є кінцевим бенефіціаром підприємства.

Загальний дохід "опозиціонерки" за минулий рік склав 1, 379 мільйонів гривень.

На банківських рахунках у Оксани Гончарук зберігається двадцять дев'ять тисяч гривень. Готівковими коштами вона задекларувала тридцять і п'ять тисяч доларів і шістсот шістдесят тисяч гривень.

Посилання

Особиста сторінка в Фейсбук

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=oWiCktoWjsE 

Дата народження
05 травня 1979
Країна
Україна
Соцмережі