Дата народження
24 квітня 1997
Країна
Україна
Соцмережі

Олег Кухарик

Біографія

Олег Кухарик - український спортсмен, який виступає у веслуванні на байдарці. Народився в 1997 році в Миколаєві. З дитячих років займається спортом. В юнацькі роки приймає рішення стати професійним весляром. Спеціалізується на швидкісному управлінні байдарками.

Кар'єра

Олег Кухарик вперше стає відомим в 2016 році. Український спортсмен отримує можливість представляти країну на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро. Олег Кухарик виступає в парі з Віталієм Цурканом, проте зазнає невдачі і не потрапляє на престижні змагання.

Вкрай успішним спортсменом Олег Кухарик стає в 2017 році. Весляр виграє ряд престижних змагань байдарочників. Українець став чемпіоном Європи серед юніорів на дистанції 500 метрів. Тоді ж Олег Кухарик стає бронзовим медалістом дорослого Чемпіонату світу. В арсенал перемог байдарочника варто віднести і чемпіонство Європи серед молоді на відстань 1000 метрів. У 2018 році стає чемпіоном світу серед молодих спортсменів на дистанції 500 метрів.

Досягнення

Олег Кухарик - перспективний весляр сучасної України. Багаторазовий чемпіон країни, чемпіон Європи серед молоді та призер дорослого Чемпіонату світу і переможець молодіжної першості планети.

Чутки і скандали

Великий резонанс навколо спортсмена виник в 2016 році. Тоді Олег Кухарик буквально «за крок» зупинився від можливості потрапити на Олімпіаду. Українець програв кілька секунд суперникам на кваліфікаційному етапі Кубка світу і втратив можливість поїхати в Ріо-де-Жанейро. Українські спортивні експерти і фанати веслування заявили, що українця «засудили». Програш Кухарика був названий прикладом кричущої спортивної корупції і дискримінації українських спортсменів на міжнародних змаганнях.

Статки і джерела доходів

Олег Кухарик заробив кілька десятків тисяч доларів в якості призових за свої численні перемоги на міжнародних змаганнях. Також отримує матеріальну підтримку від Міністерства спорту України, оцінювану в більш ніж 150 тисяч гривень на рік.

Особисте життя і сім'я

Молодий спортсмен не обзавівся сім'єю і основний час приділяє тренуванням і змаганням. Постійно живе і тренується в рідному Миколаєві, а також в столиці. Олег Кухарик любить активний відпочинок, подорожі та спілкування з друзями.

Фото і відео

Дата народження
24 квітня 1997
Країна
Україна
Соцмережі