Дата народження
14 квітня 1987
Країна
Україна
Соцмережі
392

Олександр Гвоздик

Олександр Гвоздик - непереможений український боксер-професіонал, який виступає у напівважкій ваговій категорії. Бронзовий призер Олімпійських ігор (2012), чемпіон Універсіади (2013). Чемпіон США за версією NABF. 

Біографія

Олександр Гвоздик - уродженець Харкова, де народився в 1987 році. З середньої школи почав займатися спортом - спочатку кікбоксингом, а після - боксом. Одночасно зі спортивною кар'єрою здобуває вищу освіту. Має диплом Університету ім. Г. Сковороди, а зараз навчається в Юридичній академії рідного Харкова.

Кар'єра

Перші бої на професійному рингу Олександр Гвоздик проводить в 2009 і 2011 роках, беручи участь в чемпіонатах світу. У ті роки він не досягає успіху, однак потрапляє в коло зору професіоналів, привертаючи увагу своїми першими перемогами.

Олександр Гвоздик отримує першу популярність в 2012 році, коли виходить в півфінал Олімпійських ігор. У 2013 році український боксер виграє на Універсіаді.

Після лондонських Ігор починає кар'єру в напівпрофесійному боксі, вступає в команду «Українські отамани». Олександр Гвоздик стає кращим в напівважкому дивізіоні.

У 2014 року розпочинає кар'єру в професійному боксі. У наступні кілька років перемагає таких суперників, як Мохаммед, Карпенсі і Чілемба. Завойовує чемпіонський титул в 2018 році, перемагаючи в бою з Мехді Амаром і стає чемпіоном світу в напівважкій вазі за версією WBC.

Досягнення

Олександр Гвоздик - один з кращих сучасних бійців. Активно розвиває кар'єру. Визнаний непереможеним професійним боксером. Чемпіон в напівважкій вазі за версіями NABF і WBC.

Чутки і скандали

Великий скандал навколо імені Олександра Гвоздика розгорівся влітку 2018 року, коли з'явилася інформація про махінації під час торгів по організації його бою з володарем титулу WBC Адонісом Стівенсоном. Тоді несподівано для всіх право на проведення очікуваного поєдинку виграла фірма TGB Promotions, походження якої викликало сумніви у представників галузі та учасників торгів.

Статки і джерела доходів

На даний момент Олександр Гвоздик є одним з найбільш високооплачуваних боксерів в напівважкій вазі. Його гонорари становлять сотні тисяч доларів за поєдинок. Очікується, що перший мільйон за бій він отримає вже в поточному році. Також у боксера є рекламні контракти, суми винагороди за якими не розголошуються.

Особисте життя і сім'я

Олександр Гвоздик має дружину Дар'ю. Виховує сина Дмитра.

Фото і відео

Дата народження
14 квітня 1987
Країна
Україна
Соцмережі