Дата народження
08 квітня 1965
Країна
Україна
Соцмережі

Олександр Яцунь

Український науковець і профспілковий діяч, голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України, заслужений працівник освіти України.

Біографія

З'явився на світ 8.04.1965 року в селі Романківці Чернівецької області.

Здобув вищу освіту в Національному університеті харчових технологій за спеціалізацією інженера-економіста. З 1996 по 1999 рік писав дисертацію в аспірантурі.

Кар'єра

До служби в армії (1985-1987 г.) підробляв на будівництві.

Після армії вступив до університету і зацікавився роботою профспілок. У 1992 році був вперше обраний для участі в профспілковому комітеті студентів університету.

Протягом двох років з 1999 по 2001 рік працював заступником проректора з адміністративно-господарської роботи та соціальних питань ВНЗ.

Зайняв пост заступника голови Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки України в 2002 році. Через чотири роки був обраний головою, а через чотири роки переобраний на цю посаду строком до 2015 року. У 2015-му був переобраний ще на один термін - до 2019-го року.

Є з 2011 року учасником громадської ради при Держінформнауки.

Досягнення

Захистив дисертацію на звання кандидата економічних наук.

Нагороджений званням «Заслужений працівник освіти України».

Чутки і скандали

Є зареєстрованим керівником у громадських організаціях: «Благодійний фонд "Освітянські обрії"», «Київська міська організація профспілки працівників освіти і науки України» і «Профспілка «Студентська профспілкова асоціація міста Києва».

У 2015 році став автором успішної петиції до Президента України про прирівнювання середньої зарплати працівників освіти до рівня середньої зарплати співробітників промислових галузей.

Поліпшував свої навички ораторського мистецтва на курсах тренера з управління мімікою і голосом Дмитра Малиночки.

У статті журналіста А. Братущака Олександр Яцунь викритий в явній співпраці з представниками Партії Регіонів - Табачником і Поповим. Використовуючи людський ресурс, глава профспілки виводив на організовані мітинги натовп людей, маючи на меті реалізацію цілей політиків.

Статок і джерело доходу

Основне джерело доходу - заробітна плата з фонду профспілки працівників освіти.

Особисте життя і сім'я

Знаходиться в шлюбі з Людмилою Яцунь - співробітником Національного університету харчових технологій. 

У пари двоє дочок: Леоніда (1984 р.н.) і Лариса (1993 р.н.). Леоніда працює в «Київському бюро маркетингових комунікацій».

Фото і відео

Світлина від Oleksandr  Yatsun.

https://www.youtube.com/watch?v=WnO-2SLwjAY


Дата народження
08 квітня 1965
Країна
Україна
Соцмережі