Дата народження
14 грудня 1996
Країна
Україна
Соцмережі
190

Олександр Зінченко

Олександр Зінченко - український футболіст, півзахисник молодіжної та національної збірної України. Гравець англійського клубу «Манчестер Сіті». Наймолодший автор голу в історії збірної України. У 2015 році підписав контракт з “Уфою”. 4 липня 2016 року підписав 5-річний контракт з клубом “Манчестер Сіті”. 

Біографія

Олександр Зінченко народився в 1996 році. Майбутній зоряний півзахисник є уродженцем міста Радомишля. Займатися футболом починає з раннього дитинства під керівництвом батька - колишнього футболіста. Активно грає в дитячій команді «Карпатія», в якій стає зіркою.

Кар'єра

У 16 років Олександр Зінченко починає грати в «Шахтарі». Стає капітаном юнацької команди.

У 2015 році український спортсмен переходить в клуб «Уфа». Був визнаний кращим гравцем російського клубу, проте відмовився продовжувати кар'єру в Росії.

Широку популярність ім'я Олександра Зінченка отримує в 2016 році, коли молодий футболіст підписує контракт з британським клубом «Манчестер-Сіті». Входить в список кращих гравців команди.

У 2017 році Зінченко починає грати на правах оренди за ПСВ. На даний момент активно продовжує кар'єру.

Олександр Зінченко - член збірної України з футболу. Брав участь в матчах чемпіонату Європи 2016 року. Стає наймолодшим автором голу за збірну України у віці 19 років, побивши рекорд Андрія Шевченка.

Досягнення

Є єдиним українцем, який виграв Чемпіонат Англії. Олександр Зінченко - чемпіон країни у складі «Манчестер-Сіті». Також є володарем Кубка футбольної ліги 2018 року.

Чутки і скандали

Олександр Зінченко критикувався за свою роботу в Росії. Виступи українця за російський клуб «Уфа» і відпочинок в сусідній країні масово засуджувалися в соціальних мережах і серед фанатів футболу.

Останньою цікавою новиною, пов'язаною з Олександром Зінченком, стала інформація про те, що він завалив сесію в Сумському педогагічному університеті. Знаменитий спортсмен не здав у ВНЗ дев'ять предметів, серед яких були «Спортивна фізіологія», «Спортивні ігри» і багато інших.

Статки і джерела доходів

Олександр Зінченко - один з найбільш високооплачуваних молодих гравців України. За час своєї роботи в «Манчестер-Сіті» футболіст заробляв 30 тисяч євро на тиждень. Річний дохід Зінченко перевищує 1 мільйон доларів.

Особисте життя і сім'я

Олександр Зінченко - неодружений. Веде активне особисте життя, подробиці якого не розкриває громадськості.

Фото і відео

Дата народження
14 грудня 1996
Країна
Україна
Соцмережі