Дата народження
13 грудня 1975
Країна
Україна
Соцмережі

Олексій Гладушевський

Журналіст, редактор, сценарист, продюсер

Біографія

Олексій Гладушевський з'явився на світ 13.12.1975 року в місті Одеса.

Кар'єра

Починаючи з 1992 року, Олексій працював у модельному бізнесі.

З 2006 року співпрацював з телеканалом «СТБ» як глава Творчого Відділу. Як редактор, сценарист і керівник проекту випускав шоу «Зіркове життя», «Мосфільм: Невідома історія», «Моя правда», «Зважені та щасливі», «Холостяк», «Вагітна у 16».

Починаючи з 2015 року, грає в постановках авторських театрів «Корифеї» і «Театр без акторів».

Заснував у 2016 році музичну групу «GLADUSHEVSKYY & НОВІ інтелігенти».

У 2017 році перейшов у команду телеканалу «Новий канал» як генеральний продюсер. Одними з перших проектів стали шоу «Супермодель по-українськи», «Елен», «Хто проти блондинок».

Досягнення

Паралельно з кар'єрою на телеканалах Олексій Гладушевський займається музичною творчістю. Випустив два сольні альбоми «Убили янгола в мені» (2015 рік) і «Сумніви» (2016 рік).

У 2015 році зіграв роль другого плану в короткометражному фільмі, обраному для Каннського фестивалю - «Напрокат».

Чутки і скандали

Охоче ​​бере участь в епатажних фотосесіях як модель. У 2017 році став обличчям нової колекції молодого дизайнера Богдана KASS. У своїх музичних експериментах Олексій не співає, вважаючи за краще наговорювати текст пісень під музику. Усі кліпи супроводжуються псевдо-філософським відеорядом і великою кількістю голого тіла сорокарічного чоловіка.

З сімнадцятирічного віку створював для себе костюми та аксесуари з підручного пластика і брав участь у показах модних дизайнерів. У 2011 році виступив дизайнером аксесуарів у рамках показу модельного ряду дизайнера Володимира Подоляна. Показ проходив на одному з днів Українського Тижня Моди (Ukrainian Fashion Week). Свою колекцію Олексій Гладушевський вирішив назвати «Аморал».

Статок і джерело доходу

Основний дохід Олексію приносить робота на телебаченні. Музичні, театральні та кінематографічні проби пера поки не є фінансово успішними.

Особисте життя і сім'я

У 2013 році Олексію Гладушевському приписували роман з відомим хореографом Тетяною Денисовою, а також з однією з його підопічних - учасницею шоу «Холостяк» на телеканалі СТБ Яною Станішевською.

Фото і відео 

Зважені і щасливі,стб,алексей гладушевский,гладушевский,Фэйсбук,facebook.com,facebook

https://www.youtube.com/watch?v=bRa6jzGOzkA

Дата народження
13 грудня 1975
Країна
Україна
Соцмережі