Дата народження
29 березня 1979
Країна
Україна
Соцмережі

Олена Вінтоняк

Вінтоняк Олена Василівна: юрисконсульт та громадська діячка з команди Зеленського стала народним депутатом

Вінтоняк Олена Василівна тривалий час займається юридичною діяльністю, вона представляла передвиборчий штаб Володимира Зеленського в Івано-Франківську, а потім стала нардепом від «Слуги народу».

Біографія

Олена Вінтоняк народилася 29 березня 1979 року в Коломиї. Проживає в Івано-Франківську.

Сім'я

Детальна інформація про сім'ю Олени Вінтоняк відсутня у відкритих джерелах.

Відомо, що Олена має сина Марка.

Освіта

Олена Вінтоняк після здобуття середньої освіти у школі №1 Івано-Франківська вступила на юридичний факультет Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. Отримала диплом з відзнакою.

Після закінчення університету вступила до аспірантури, однак зробила вибір на користь практичної роботи юриста.

Кар'єра

Олена Вінтоняк - юрисконсульт. 

Вона працювала керівником юридичного відділу групи будівельних компаній в м. Івано-Франківськ. Також обіймала посаду заступника директора юридичної компанії в м. Києві.

Зараз Олена Вінтоняк працює у ФОП «Мулик Роман Миронович».

Ще в університеті на другому курсі Олена почала надавати правову допомогу малозабезпеченим громадянам. Також вона брала участь у роботі «Юридичної клініки».

Олена - учасниця громадської організації «Громадський актив Івано-Франківська».

На виборах 2019 року Олена Вінтоняк представляла передвиборчий штаб кандидата на пост Президента України Володимира Зеленського в Івано-Франківську.

А на позачергових парламентських виборах Олена Вінтоняк балотується до Верховної Ради України за списком партії «Слуга народу». 

Олена Вінтоняк обрана народним депутатом України в 9-ому скликанні Верховної Ради.

Декларація

Згідно з декларацією за 2018 рік, Вінтоняк Олена Василівна володіє квартирою в Івано-Франківську площею 74 м2. Крім цього, у спільній власності з матір'ю вона має ще одну квартиру в цьому ж місті (площа 53.8 м2). Мати Олени також має квартиру у Дніпрі (раніше Дніпропетровськ).

З цінного рухомого майна Олена Вінтоняк декларує хутряне пальто ТМ «Тикаферлюкс», ювелірні вироби: перстень, сережки та підвіску з діамантом.

У звітному році Олена Вінтоняк отримала за основним місцем роботи 52 тисячі 274 гривні.

На банківських рахунках Олена Вінтоняк зберігає 25 тисяч 300 гривень. Готівкою вона має 103 тисячі 500 гривень, 148 тисяч доларів та 4 тисячі 800 євро.

Посилання

Олена Вінтоняк є зареєстрованим користувачем мережі Фейсбук. Проте на своїй сторінці вона не дуже активно ділиться інформацією та фото.

Дата народження
29 березня 1979
Країна
Україна
Соцмережі