Дата народження
31 липня 1977
Країна
Україна
Соцмережі

Олеся Пинзеник

Пинзеник Олеся Олександрівна: племінниця ексміністра фінансів, яка намагалася зірвати розгляд справи про незаконну забудову

Пинзеник Олеся Олександрівна - депутат Київради, яка ігнорує своїх виборців і зриває розгляд справи про незаконну забудову.

1. Біографія
2. Освіта
3. Сім'я
4. Кар'єра
5. Компромат
6. Декларація
7. Посилання
8. Відео

Біографія

Пинзеник Олеся Олександрівна народилася 31 липня 1977 року в місті Іршава, Закарпатська область. З сімнадцяти років проживає в столиці.

Освіта

Вищу освіту Олеся отримала в Києво-Могилянській академії, де вивчала економіку і політологію.

Сім'я

Дядько - Віктор Пинзеник (1954 року народження) - політичний діяч, народний депутат кількох скликань парламенту, обіймав посади міністра економіки, фінансів, першого віцепрем'єр-міністра.

Олеся Пинзеник заміжня. Чоловіка звуть Олег Рожко. У шлюбі з ним Олеся народила двох дочок: Софію і Марію.

Кар'єра

Протягом чотирьох років, починаючи з 1998 року Олеся Пинзеник була агробізнес-консультантом у проєктах сільського господарства, які підтримуються Міжнародним агентством з міжнародного розвитку (USAID).

Потім влаштувалася у аудиторську компанію KPMG. Три роки керувала аудиторськими проєктами в Україні, а потім ще один рік у Сполучених Штатах.

З 2007 по 2012 рік вона була менеджером інвестиційних проєктів у компанії «Меріт Інвест».

У 2012 році Пинзеник очолила відділ фінансової звітності та бюджетування компанії «1, Інк-Україна», яка займається консультуванням з питань комерційної діяльності та управління.

Олеся Пинзеник очолює громадську організацію «Київ-безпечне місто». Основна діяльність - навчання безпеці дорожнього руху у столичних школах і садках.

У 2015 році Олеся взяла участь у виборах до Київської міської ради. Причому балотувалася Пинзеник за один рік два рази. У січні вона брала участь на довиборах по мажоритарному округу у Дарницькому районі, але програла Юрію Сулизі.

А у жовтні того ж року Олеся стала переможницею виборів по "мажоритарці" в Голосіївському районі. Обидва рази вона йшла від «Об'єднання «Самопоміч». 

У Київраді Пинзеник увійшла до однойменної фракції. Вона - член постійної комісії з питань екологічної політики. У 2018 році після розпаду фракції «Самопоміч» в Київраді, Олеся стала позафракційною.

У 2019 році за результатами комплексного персонального оцінювання діяльності депутатів Київської міської ради за 2018 рік у відповідності даними громадської кампанії Атестація депутатів місцевих рад, яка проходила за підтримки Національного фонду демократії (NЕD, США) та Міжнародного фонду Відродження Олеся Пинзеник була названа однією з кращих київських депутатів.

Компромат

За даними ЗМІ, Олеся Пинзеник "намагалася зірвати розгляд справи про незаконну забудову" у столиці.

Влітку 2018 року мала відбутися нарада робочої групи по незаконній забудові за адресою: вул. Жилянська, 45. Однак, як повідомляють журналісти: "депутат від "Самопомочі" Олеся Пинзеник в обхід регламенту призначила себе главою робочої групи". Більш того, по інформації ЗМІ, "у день наради випадково "забула" запросити членів ініціативної групи з місцевих жителів".

Як повідомили активісти журналістам, "Пинзеник у ролі голови громади просто нав’язали. До того ж, Пинзеник запропонувала цілий трактат про те, що вона зробила для громади у вирішенні питання". 

Але за словами киян, які захищають землю від забудови з того переліку, який надала депутат "все, що було дійсно зроблено - було зроблено Ініціативною групою, яка веде прозору і публічну роботу захищаючи свої інтереси і інтереси суспільства. Нав'язаний нам голова не зв'язався і не зустрівся. Не брав жодного разу участі в публічних заходах".

При цьому київський депутат змогла знайти час для зустрічі з компанією-забудовником, "а сама нараду робочої групи вона вирішила провести в кабінеті фракції "Самопоміч", в той час як небайдужі кияни чекали її початок в кулуарах Київради".

Активісти, які виступають проти забудови змогли зустріти Пинзеник і нагадати їй, що члени ініціативної групи зібралися під стінами Генеральної прокуратури і протягом восьми днів голодують "в той час як Пинзеник не бачили ні на одній акції з питання незаконної забудови".

Декларація

У березні 2019 року Олеся Пинзеник опублікувала електронну декларацію про свої доходи за минулих рік.

У селі Великі Дмитровичі Київської області подружжя Пинзеник-Рожко мають на двох чотири земельні ділянки, загальною площею в 7,7 тисячі квадратних метрів.

У київського депутата і її чоловіка також є три квартири в Києві (51,4; 233,6; 68,2 кв.м.).

З цінного рухомого майна Олеся Пинзеник задекларувала набір прикрас виготовлений із золота з дорогоцінними каменями, хутряну шубу, наручний годинник у кількості трьох штук, фотоапарат і об'єктив.

Власного автомобіля у Олесі немає. Її чоловік - власник двох машин: BMW X5 2017 року випуску (вартість 1,8 млн. грн.) та Nissan Note 2008 року випуску (95 тис. грн.).

Зарплата Пинзеник за минулий рік в "1, Інк-Україна" склала майже тридцять тисяч гривень. Дохід Олега Рожко за 2018 рік склав 2,7 мільйона гривень.

На банківських рахунках Олеся Пинзеник зберігає лише дві тисячі гривень. У чоловіка в банку 183 тисячі гривень та 28,4 тисячі євро.

Готівковими коштами у депутата Київради задекларовано одинадцять тисяч гривень, у її чоловіка - вісім тисяч гривень.

Внески в кредитних спілках та інших небанківських фінансових установах Олесі Пинзеник - 28,5 тисяч доларів, Олега Рожко - 31 тисяч доларів.

Шістдесят тисяч доларів вказані, як кошти, позичені третім особам. В борг дав чоловік Пинзеник.

Посилання

Особиста сторінка в Фейсбук

Офіційна сторінка в Фейсбук

Електронна пошта

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=z6tJebxyOxQ 

Дата народження
31 липня 1977
Країна
Україна
Соцмережі