Країна
Україна
409

Павло Букін

Національний публічний діяч. Генеральний директор "Укроборонпром". До цього був керівником "Укрспецекспорту". 

Дата народження:
1976 р.

Павло Букін — одна з найзагадковіших персон. Пресі точно не відомо, коли й де народився цей діяч, чим він жив і де навчався. Його фігура огорнута корупційними скандалами.

Як повідомляють журналісти, свою кар'єру Букін починав в компанії «Київмедпрепарат», підконтрольній Костянтину Жеваго. Через деякий час Павло отримав частину акцій цього підприємства.

Потім доля послала його в Анкару, а точніше — в консульство України в Туреччині.
У 2012-му році Павло Букін став заступником гендиректора компанії «Укроборонпром». На цій посаді він пропрацював лише рік. Що робив протягом наступних 3-х років — пресі не відомо.

У 2016-му році Павло Букін очолив компанію «Укрспецекспорт». Через 2 роки він став генеральним директором компанії «Укроборонпром».

Особисте життя

Павло Букін одружений з Наталією Валеріївною Демиденко (в дівоцтві). У 2011-му році у пари народився син.

Скандали

Призначення Павла Букіна на посаду глави «Укроборонпрому» виявилося досить резонансним. Не встиг він приступити до своїх обов'язків, як вже вляпався в грандіозний скандал. Причиною послужила непрозорість конкурсу на звільнене місце.

12-го лютого з посади голови «Укроборонпрому» звільнили Романа Романова. Вже наступного дня прес-служба компанії повідомила, що завершується відбір кандидатів на вакантне місце. На цьому тлі складається враження, що кандидатура Павла Букіна вже давно була фактично затверджена. Прозорий конкурс не проходив навіть фіктивно.

20-го лютого прем'єр-міністр Володимир Гройсман представив президенту Петру Порошенку кандидатуру Павла Букіна. Наступного ж дня гарант Конституції підписав документи про призначення Букіна.

Цікаво, що нікому не відомий Букін ще до призначення на таку відповідальну посаду встиг засвітитися в одному скандалі.

У 2017-му році його запідозрили в корупції. Причиною послужила декларація Павла. Звітуючи про доходи, він практично кожного місяця вносить поправки до своєї декларації. У травні Букін написав, що його місячний оклад становить 1013998 грн. Через місяць ця сума знизилася до 194625 грн. У липні ця цифра підросла до 786284 грн. На початку серпня Павло Букін знову вніс поправки в декларацію. Після цього його скромний дохід склав 1099785 грн. Нагадаємо, що мова йде про рівень зарплати за місяць.

В антикорупційному бюро констатували: Павло Букін побив рекорд. Цікаво, що за місяць секретар РНБО заробляє трохи більше 52 тис. грн.

Крім того, не у всіх деклараціях Букіна вказана його дружина Наталя і її дві квартири в Новопечерських Липках.

Попри все це Павло Букін отримав головну посаду в «Укроборонпромі». Як відзначають експерти, не так страшно, кого призначили на цю посаду. Жахливо те, що призначення проходило за закритими дверима. Це означає, що Павло Букін є підручним високопоставлених осіб.

Зрозуміло, цим скандали навколо Букіна не скінчилися.

У 2019-му році журналісти повідомили, як Павло відзначив День Народження свого 8-річного синочка. Для організації святкування він орендував приміщення в НСК «Олімпійський». Це обійшлося Павлу в 1,8 млн грн.

Крім того, ходять чутки про надмірну пристрасть Букіна до спиртного і його причетність до розкрадання коштів компанії «Укроборонпром». За деякими даними, Павло укладає контракти з фіктивними фірмами. До всього іншого він закуповує запчастини для військової техніки в Росії за завищеними цінами.

Статок

У декларації за 2017-й рік Павло Букін вказав зарплату в розмірі 6423785 грн. На банківському рахунку він зберігає 265000 грн. У готівці чиновник тримає 4100000 грн і 175800 USD.

Павлу Букіну належить чверть квартири, співвласниками якої також є його батьки і брат. Чиновник катається на автомобілі «Nissan X-Trail», який йому позичає брат Андрій.

Павло володіє елітними наручними годинниками від брендів «Breitling for Bentley 6.75 Speed» (5 тис. USD) і «CORUM Admiral's Cup Competition» (3 тис. USD). Цікаво, що вартість годинника він не вказав у декларації.

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\04 апрель\1-5\3.04\Павел Букин.png


Країна
Україна