Дата народження
28 липня 1970
Країна
Україна

Павло Задорожнюк

Задорожнюк Павло Миколайович: депутат Вінницької міськради, який вміє купувати вигідно та дешево нерухомість

Задорожнюк Павло Миколайович: вінницький депутат та підприємець, який має власний герб.

Біографія

Павло Миколайович Задорожнюк народився 28 липня 1970 року у місті Ямпіль Хмельницької області.

Освіта

У 1987 році Павло закінчив вінницьку школу № 7. Через рік він був призваний до лав радянської армії (1988-1990).

Задорожнюк має диплом Вінницького навчально-наукового інституту економіки Тернопільського національного економічного університету за спеціальністю "Економіка підприємств".

Сім’я

Вінницький депутат перебуває у шлюбі. Дружину звуть Наталя. У Павла троє дітей: Денис і Віктор, а також Ганна.

Кар'єра

Після демобілізації Задорожнюк протягом восьми років був співробітником різних кооперативів і малих підприємств. У 1997 році Павло став засновником і директором ТОВ "Основа". 

У 2006 році він очолив наглядову раду "Комунсервісу". На цій посаді він залишався до 2014 року. Потім став фізичною особою-підприємцем. Основний вид діяльності - консультування з питань комерційної діяльності та управління.

Павло три рази (2006 - БЮТ, 2010 - "Совість України", 2015 - ВЕС) ставав депутатом Вінницької міської ради. У 2015 році він балотувався від "Вінницької європейської стратегії" (територіальний виборчий округ №4). Депутат входить до складу постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

На сайті геральдичного товариства серед особистих гербів є герб вінничанина Павла Миколайовича Задорожнюка, гаслом на гербі якого є фраза "Пізнай себе".

У жовтні 2018 року у депутатську приймальню та квартиру Задорожнюка нагрянули з обшуками співробітники Генеральної прокуратури у супроводі місцевих працівників СБУ та з постановою Печерського суду Києва.

Адвокат і депутат міськради Юрій Зажирко заявив, що дії осіб, які проводили обшук приміщення, більше схожі на кримінальний напад.

"У приймальні депутата слідчий виламав шибку, щоб зайти в приміщення, незважаючи на те, що там вже перебувала секретарка депутата", а під час обшуку квартири, працівники Генпрокуратури "перелізли через паркан".

Зажирко зазначив, що "тільки після активної участі багатьох адвокатів, після викликів ДСО, патрульної поліції і слідчо-оперативної групи, вони просто "ретирувалися". Визнавши, що вони робили незаконно".

Компромат

У жовтні 2006 року депутат від БЮТ Павло Задорожнюк потрапив у скандал з місцевою журналісткою, якій він намагався заборонити бути присутньою на засіданні земельної комісії.

За даними громадського руху "Чесно", Павло Задорожнюк в 2016 році пропустив половину засідань комісії. Сам депутат заявив, що він відвідав 90% засідань. "Останній місяць зламав ключицю, може пропустив одну... дві комісії".

Журналісти виявили, що Задорожнюк дуже вдало купує нерухомість. Так, в 2007 році "майже 7 тис кв. м. комерційної нерухомості відповідно до рішення суду Павлу Задорожнюку вдалося купити за 10 тис грн у с. Нестерварка Тульчинського району".

У 2017 році депутат придбав квартиру у центрі Вінниці за 101 тисячу гривень. "Ринкова вартість квартири у центрі міста перевищує задекларовану вартість у 25 разів".

Нерухомість, якщо вірити декларації депутата, нібито була придбана ще в 2008 році. Але коли Задорожнюк був кандидатом в депутати та подавав декларацію за 2014 рік, вказати майже 7000 кв. м комерційної нерухомості депутат "забув".

"Коли Павло Задорожнюк був керівником постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи і депутатом від "БЮТ", а Володимир Гройсман був мером Вінниці, міська рада передала землі комунальної власності, які на той час належали обласній раді, фірмі, його дружини Наталія Задорожнюк".

Декларація

У березні 2019 року Павло Задорожнюк опублікував електронну декларацію про свої доходи за 2018 рік.

У Вінниці депутат міської ради має дві земельні ділянки (по тисячі квадратних метрів), житловий будинок з господарськими будівлями та спорудами (555,9 кв.м.), квартиру (84,2 кв.м.). У селі Нестерварка Вінницької області у нього комплекс будівель і споруд (6851,1 кв.м.).

З цінного рухомого майна Задорожнюк задекларував наручні годинники швейцарського виробництва у кількості чотирьох штук, а також колекції старовинних монет та ікон. Пересувається він на автомобілі Land Rover 2014 року, який належить матері депутата Людмилі Вікторівні Задорожнюк.

Дохід Павла від зайняття підприємницькою діяльністю у 2018 році склав 991 тисячу гривень. У банку Задорожнюк зберігає 79 тисяч гривень та 27 тисяч євро. Готівковими коштами він задекларував 402,6 тисячі доларів, 257 тисяч євро і два з половиною мільйони гривень.

Відео

https://youtu.be/E-kkc2cUWPQ 

Дата народження
28 липня 1970
Країна
Україна