Дата народження
06 листопада 1974
Країна
Україна
Соцмережі
7

Роман Труба

Прокурор, директор Державного бюро розслідувань

Дата народження: 06.11.1974 р.

Рідне місто: Львів

Після школи Роман Труба подався до Львівського національного університету ім. І. Франка. Там він освоїв юриспруденцію.

У 1997-му році, відразу після закінчення ВНЗ, хлопець влаштувався на роботу в Прокуратуру. Там він працював на різних посадах аж до 2015-го року. За цей період Роман Труба доріс до старшого слідчого області. Свою кар'єру він продовжив у Генеральній прокуратурі України.

У 2015-му році Роман Труба став керівником департаменту в юридичній компанії «Сектор права».

У 2017-му році він успішно пройшов конкурс на посаду директора Державного бюро розслідувань України. Це призначення було оповите скандалами. До Романа активно просувалися інші кандидати, яких не підтримала Верховна Рада. Їх називали ставлениками Петра Порошенка. Компромісним рішенням між волею президента і поглядами Парламенту виявився Роман Труба. Експерти відзначають: цей кандидат мав нижчі рейтинги та не мав заслуг, які могли б дати перевагу над іншими претендентами.

Пізніше, коли Роман Труба вступив на посаду, на нього посипалися звинвачення в недостатньому професіоналізмі.

Особисте життя

Роман Труба двічі був одружений. Від першої дружини у нього народилася дочка. У другому союзі на світ з'явилося двоє дітей: дочка і син.

Скандали

У 2017-му році адвокат Андрій Петришин повідомив журналістам, що Роман Труба фальсифікував справи проти учасників Євромайдану. Цей факт підтвердили деякі революціонери. Як нагадує правозахисник, у 2013-му році Роман Труба був прокурором у Львівській області. Багато прихильників євроінтеграції подорожували до Києва для участі в подіях Євромайдану. Щоб перешкодити цьому, Роман Труба порушував справи проти окремих осіб. Як запобіжний захід слугувала заборона виїзду й обмеження в спілкуванні з конкретними людьми.

Андрій Петришин назвав Романа Трубу мерзотником.

Як повідомляють у ЗМІ, призначення Романа Труби на посаду голови Державного бюро розслідувань лобіювали нардеп Сергій Пашинський і Олександр Турчинов, голова РНБО. Романа Трубу називають ставлеником Петра Порошенка.

Статок

Як відомо з декларації, у 2016-му році Роман Труба заробив всього 19,1 тис. грн. Разом із тим він отримав кредит у розмірі 21032 грн. Спільно з дружиною він зберігає в банку 84 тис. грн готівки.

На ім'я Романа Труби записано 2 земельні ділянки. Його дружина володіє двома квартирами. Прокурору належить половина приватного будинку площею 58,2 кв. м. Другим співвласником є Москаль Дарія Павлівна.

Роман Труба катається на автомобілі Toyota Avensis.

Фото/відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\1 январь\3-4\4.01\Роман Труба.jpg

Дата народження
06 листопада 1974
Країна
Україна
Соцмережі