Дата народження
07 листопада 1978
Країна
Україна
Соцмережі
235

Сергій Бабкін

Співак, музикант, автор пісень, актор

Дата народження: 07.11.1978 р.

Рідне місто: Харків

Сергій Бабкін з ранніх років захоплювався творчістю. У 6 років він почав заняття бальними танцями та фігурним катанням. Також Сергій закінчив художню і музичну школу по класу флейти. У 12 років під впливом таких виконавців, як «Чиж & C», «Браво» і Володимир Висоцький, Сергій почав цікавитися грою на гітарі. Незважаючи на захопленість музикою, його великою пристрастю була акторська майстерність. В юнацькі роки брав активну участь у художній самодіяльності та КВК.

У 1994-му році він кидає школу і вступає до Харківського ліцею мистецтв. Через два роки, вибираючи між музикою та акторським ремеслом, Сергій Бабкін віддав перевагу другому. Так він став студентом факультету актора театру і кіно Харківського державного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського.

У 1999-му році Сергій Бабкін стає актором Харківського драмтеатру ім. А. С. Пушкіна. Там він працює до 2002-го року.

Після закінчення ВНЗ у 2000 році, разом з колишнім однокласником Андрієм Запорожцем Сергій Бабкін засновує групу «5'nizza». Всього за два роки колектив набуває популярності в Україні та за її межами.

Заняття музикою Сергій поєднує з акторською діяльністю. Протягом 12-ти років він працював в акторському складі трупи «Театр 19». На сценічних підмостках він знайомиться зі своєю майбутньою дружиною Сніжаною. У 2013-му році Сергій Бабкін разом з дружиною приєднується до театральної групи «Прекрасні квіти», в якій грає до сих пір.

Паралельно з музичною та театральною діяльністю він періодично знімається в кіно і бере участь в телешоу.

Сергій Бабкін називає себе патріотом України.

Частину гонорарів, отриманих в Росії, артист переводить в українські дитячі будинки і в зону АТО.

Особисте життя

У 2007-му році Сергій Бабкін познайомився зі своєю майбутньою дружиною Сніжаною Вартанян. Дівчина долучилася до групи «Театр 19», в якій він працював актором.

11-го травня 2008-го року Сергій і Сніжана повінчалися. 27-го березня 2009-го року пара укладає офіційний шлюб. Подружжя виховує двох дітей - дочку Веселину і сина Артура.

До зустрічі зі Сніжаною Сергій був одружений, у цьому шлюбі народився син Ілля.

Скандали

У 2017-му році радикальні активісти зірвали концерт Сергія Бабкіна у Львові. Причиною послужили його концерти в Росії.

У 2018-му році Сергій Бабкін брав участь в національному відборі на конкурс «Євробачення». Музикант представив трек «Крізь твої очі». Слухачі помітили нетиповість стилю для Сергія Бабкіна і схожість з піснею Девіда Боуї «Blackstar». Але ці плітки не знайшли доказів.

Статок

Розмір гонорару за виступ не фіксований. Точні дані не представлені у відкритих джерелах.

Дата народження
07 листопада 1978
Країна
Україна
Соцмережі