Дата народження
22 серпня 1961
Країна
Україна
Соцмережі

Сергій Чернов

Чернов Сергій Іванович: беззмінний очільник Харківської облради, який брав участь у сепаратистському з'їзді депутатів всіх рівнів

Чернов Сергій Іванович — ексрегіонал, більше десяти років очолює Харківську облраду та відзначився участю в сепаратистському з'їзді.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім’я
  4. Кар’єра
  5. Компромат
  6. Декларація
  7. Посилання
  8. Відео

Біографія

Сергій Іванович Чернов народився 22 серпня 1961 року у місті Красноград Харківської області.

Освіта

Сергій має три дипломи: інженера-механіка, держуправлінця та юриста. Чернов — доктор наук з держуправління.

Сім’я

Чернов перебуває у шлюбі. Дружину звуть Світлана. У подружжя є син Дмитро. Він має частку (90%) у статутному фонді фермерського господарства "Сейлор" та у ТОВ "Перемога 2016" (33,34%), яке займається вирощуванням зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур.

Кар'єра

Після закінчення інституту механізації та електрифікації сільського господарства у 1983 році Сергій працював за своєю спеціальністю на виробничому об'єднанні "Сортсеменапром". До 1992 року Чернов обіймав посади провідного та головного фахівця в Агропромисловому комітеті Харківський, а також на об'єднанні "Агропромсовет".

Потім два роки Чернов очолював обласне сільськогосподарське управління. З 1994 по 1997 рік він керував відділом по організації фермерських господарств того ж управління. Протягом наступних чотирьох років Сергій пропрацював у кріслі заступника начальника Головного управління сільського господарства. Керував управлінням техполітики.

У 2001 році він став радником з економіки харківського губернатора Євгена Кушнарьова. На цій посаді він провів чотири роки. 

З 2005 по 2006 році Сергій працював помічником народного депутата IV скликання Верховної Ради Людмили Давидової.

Два рази він й сам брав участь в парламентських виборах. Але в 2006 та 2007 роках Чернов опинявся нижче прохідного місця в партійному списку (Партія регіонів).

Чернов три рази вдало балотувався до Харківської обласної ради. У 2006 і 2010 році — від Партії регіонів, у 2015 — від партії "Відродження". Два перших роки (2006 — 2008) у стінах облради обіймав посаду заступника глави, з 2008 року — він голова Харківської облради.

У 2019 році Чернов взяв участь в парламентських виборах у якості кандидата від партії "Опозиційний блок" по 179-му мажоритарному округу (місто Лозова, Зачепилівський, Кегичівський, Красноградський, Лозівський, Сахновщинський райони Харківської області). З результатом у 17,25% голова Харківської облради зайняв друге місце, програвши Олексію Кучеру з партії "Слуга народу" (50,61%).

Депутат — голова наглядової ради юридичної академії з 2016 року. Також він професор кафедри менеджменту та публічного адміністрування факультету менеджменту Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова.

Компромат

У січні 2014 року голова облради Сергій Чернов, зі своїми заступниками, тодішнім харківським губернатором Михайлом Добкіним та депутатами від Партії регіонів з'явився на сесії в чорних футболках з написом "Беркут".

Через місяць Чернов став учасником з'їзду депутатів всіх рівнів з південно-східних областей та Автономної Республіки Крим, ініційованого всеукраїнським громадським союзом "Український фронт", який в.о. президента Олександр Турчинов назвав "з'їздом сепаратистів".

Як відзначають у засобах масової інформації, багатьох "обурило вимога Харківської обласної ради звертатися до чиновників, обов'язково додаючи "шановний". Дана вимога була складена заступником голови управління з питань комунальної власності Іриною Потопальською.

У ньому вказувалося обов'язкова вимога звертатися у листах на ім'я голови облради Сергій Чернова "шановний Сергію Івановичу!" та додавати в кінці листа "з повагою".

"Листи, які не відповідають вимогам, будуть повернуті без розгляду", — підкреслили в тексті.

У ЗМІ також повідомляли про відвідування Черновим Криму вже після окупації та зустрічі з самопроголошеним головою парламенту півострова Володимиром Константиновим. 

У пресі зазначалося, що після "офіційної зустрічі та інтерв'ю шановні фанати Путіна Чернов Сергій Іванович і Константинов Володимир Андрійович вирушили в елітний (за мірками Сімферополя) готель "Москва". Під входом їх зустрічали дві дівчини на вигляд 15-17 років ".

"Фотографії старих сепаратистів, які входять у вестибюль готелю Москва у супроводі малолітніх дівчат легкої поведінки опублікував місцевий блогер, а також сайт "Кримська газета". Однак пізніше знімки були видалені з інтернету.

Декларація

У березні 2019 року Сергій Чернов опублікував електронну декларацію про свої доходи за 2018 рік.

Очільник Харківської обласної ради володіє квартирою (107,60 кв.м.), місцем для парковки (23,6 кв.м.) та гаражем (21,9 кв.м.) у Харкові. Світлана Чернова — власниця земельної ділянки (8991 кв.м) та недобудованого будинку (267,8 кв.м.) у селі Бугаївка, а також нежитлового приміщення (167 кв.м.) в Харкові. Синові депутата належить квартира (162,7 кв.м.), гараж (20,9 кв.м.) та два машиномісця (17 та 16,8 кв.м.) у Харкові.

З цінного рухомого майна Чернов задекларував ювелірні прикраси (запонки, сережки, каблучки, ланцюжки), бібліотеку друкованих видань і марок, три картини, норкову шубу, наручний годинник в кількості трьох штук.

Власного автомобіля у Сергія Чернова немає. Його дружина пересувається на Audi Q7 3.0 2015 року випуску за 2,37 мільйона гривень. Син їздить на BMW M5 1995 року випуску, яку він придбав в 2015 році за 35 тисяч.

У 2018 році зарплата голови облради склала 555 тисяч. Ще 31 тисячу він отримав за роботу за сумісництвом — в Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова. Банківські відсотки принесли Чернову 99,8 тисячі. Стипендія почесного громадянина Харкова — 223 тисячі.

Підприємницька діяльність принесла Світлані 348 тисяч. Страхові виплати —  47 тисяч. Дмитро Чернов отримав 12 тисяч в якості банківських відсотків.

У банку очільник обласної ради зберігає 68,9 тисячі гривень, 66 тисяч доларів і 14 тисяч євро. У дружини на рахунку 1,6 тисячі євро, у Дмитра — 9,8 тисячі доларів і 2 тисячі євро.

Готівковими коштами Сергій Чернов задекларував 80 тисяч гривень, 70 тисяч доларів і 6 тисяч євро. У Світлани — 27 тисяч гривень, 12 тисяч доларів і тисяча євро, у сина — 10 тисяч доларів, 12 тисяч гривень і тисяча євро. На суму в 130 тисяч гривень подружжя Чернових мають активи у дорогоцінних (банківських) металах.

Посилання

Facebook

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=dqXa6wtycio

Дата народження
22 серпня 1961
Країна
Україна
Соцмережі