Дата народження
19 січня 1972
Країна
Німеччина
Соцмережі
587

Сергій Міхалок

Рок-музикант, співак, автор пісень, засновник груп «Ляпис Трубецкой», «Brutto», «Ляпис-98» і «Drezden»

Дата народження:
19.01.1972 р.
Рідне місто:
Дрезден (Німеччина)

Сергій Міхалок народився в сім'ї військового, тому з дитинства йому довелося частенько змінювати місце проживання. Сам же Сергій є етнічним білорусом.

Він народився в Дрездені, але незабаром переїхав на Алтай. У школу хлопчик пішов у Норильську. Через деякий час сім'я осіла в Мінську.

Закінчивши школу, Сергій вступив до Мінського інституту культури.

У 1989-му році він заснував панк-рок-гурт «Ляпис Трубецкой», який проіснував до 2014-го року. Пізніше Міхалок став режисером, сценаристом і актором театру «Бамбуки». Далі він поєднував діяльність у своїй рок-групі з роботою арт-директора в мінському клубі «Аддис-Абеба».

У 2000-му році він став співзасновником і учасником комічного дуету «Саша і Сірожа», рік потому Міхалок став співзасновником творчого об'єднання «Діти Сонця». Пізніше Сергій Міхалок співпрацював із колективом «Крамбамбуля» і виступав з авторської поезією під псевдонімом Юзик Кілєвіч.

У 2014-му році Сергій Міхалок заснував групу «Brutto». Через рік він і його продюсер Антон Азизбекян отримали посвідку на проживання в Україні. У 2016-му році Міхалок запустив ще один проект - «Ляпис-98», репертуар якого складають старі хіти «Ляписа Трубецкого».

У 2018-му році спільно з Володимиром Опсеницею, гітаристом «Океану Ельзи» Сергій створив групу «Drezden». Вона названа на честь рідного міста Міхалка. Звучання «Drezden» значно відрізняється від типового стилю панка Сергія. У рамках цього проекту Міхалок вирішив поекспериментувати з електронщиною.

Особисте життя

Сергій Міхалок двічі був одружений. Його першою дружиною стала рокерша Олеся Берулава. Через деякий час обраниця Сергія також створила свою рок-групу «Мантана», а пізніше перемкнулася на авторський синтіпоп-проект «Marry Poppins».

У цьому союзі народився син Павло (1995 р. н.).

Через деякий час Сергій і Олеся розлучилися. Міхалок одружився вдруге. Його новою дамою серця стала актриса Світлана Зеленковська. У шлюбі з нею народилося двоє синів. У 2013-му році на світ з'явився Макар. Через 6 років у Сергія та Світлани народився ще один син. Його ім'я поки не опубліковано в ЗМІ.
Сім'я проживає в Києві.

Скандали

Як зізнався Сергій Міхалок, до народження первістка він був запійним алкоголіком. Крім того, рокер зловживав наркотиками. У 90-х рр. Сергій навіть впав у клінічну смерть через передозування «джефом». Обидві звички він кинув тільки у 2010-му році. До того моменту його вага коливалася близько 100 кг. У 2010-му році Сергій міцно взявся за своє здоров'я. Він зайнявся спортом, схуд майже на 30 кг і відмовився від шкідливих звичок.

Сергій Міхалок вважає, що справжній рокер завжди повстає проти соціальної несправедливості. Сам же він неодноразово публічно виступав з критикою тоталітарного режиму в Білорусі та Росії. Зокрема, Міхалок називав політику Путіна тиранією. За відкритість своєї позиції він отримав неприємності.

У 2011-му році група «Ляпис Трубецкой» потрапила в «чорний список» колективів Білорусі, які засудили розгін мітингувальників владою 19-го грудня 2010-го року. Акція протесту проходила під час президентських виборів. Жителі Білорусі виступили проти Олександра Лукашенка, який став беззмінним правителем.

Потім за різкі висловлювання на адресу Лукашенка, якого Сергій вважає своїм ворогом, йому доводилося приходити на допит в міліцію.

У грудні 2013 року група «Ляпис Трубецкой» прибула до Києва з концертом. 

Усупереч небажанню продюсерів колективу і деяких його учасників, Сергій Міхалок виступив на Євромайдані. Він висловив свою підтримку і захоплення українським народом, який вирішив скинути тоталітарну корумповану владу. З такими ж промовами він виступив на своєму сольному концерті в одному з нічних клубів Києва. Подія викликала певний розкол всередині колективу «Ляпис Трубецкой». Проблеми не змусили себе чекати. Незабаром Сергій повернувся в Росію, де почав відчувати утиски. Як пізніше Міхалок розповів журналістам, йому перешкоджали в здійсненні творчої діяльності.

У 2014-му році широкий резонанс викликав інцидент в німецькому місті Вупперталь. Тоді Міхалок виступав на рок-фестивалі. Зі сцени він виголосив промову, яка спровокувала деяких присутніх. Його скандальний спіч почався з гасел «Живи Білорусь» і «Слава Україні». Потім артист звернувся до глядачів із Казахстану і Росії. Він зазначив, що не знає, що прийнято кричати в їхніх визвольних рухах, але сподівається, що дізнається в найближчі місяці.

У відповідь один із глядачів почав зігувати і показав рокеру середній палець.
«Мене лякали пістолетами і автоматами, в мене кидали цеглою і били голову нунчаками. Єдиний палець, який мене може налякати - якщо він буде відкушений і засунутий в ж * пу. Так що, якщо ти не хочеш це зробити - то пішов нах *й, імперський імбіцил », - відповів Сергій Міхалок.

Статок

Інформація про доходи Сергія Міхалка не представлена в ЗМІ.

Фото й відео

Дата народження
19 січня 1972
Країна
Німеччина
Соцмережі