Дата народження
13 серпня 1971
Країна
Україна
Соц.мережі
Сергій Міщенко

Український політик і юрист. Народний депутат України V-VIII скликань. Одружений.

Біографія

Сергій Міщенко - український політик і юрист. Народився в 1971 році в Борисполі. Є випускником юридичного технікуму в Чернігові. Має диплом Харківської національної юридичної академії. Сергій Міщенко активно займався наукою і має звання кандидата наук за спеціальністю «кримінальне право».

Кар'єра

Починає роботу в правоохоронній системі в 1994 році. Сергій Міщенко займає різні пости в прокуратурі рідного Борисполя.

У період з кінця 90-х - початку 2000-х працює прокурором в українській столиці. Сергій Міщенко також обіймав посади заступника прокурора Києва і очолював обласну прокуратуру. .

У 2003 - 2004 роках недовго працює помічником Генерального прокурора країни. Був радником прем'єра Тимошенко.

Досягнення

Сергій Міщенко стає народним депутатом України в 2006 році від «Батьківщини». Повертається до парламенту, після дострокових виборів 2007 року. Займає місце в парламенті після виборів 2012 року, а також за підсумками кампанії 2014 року.

Міщенко має звання генерал-майора юстиції, а також визнаний заслуженим юристом України. Від останнього звання депутат відмовився за особистою ініціативою.

Чутки і скандали

Сергій Міщенко називався «людиною Тимошенко». Заявлялося, що колишній прокурор і юрист надавав колишньому прем'єру ряд послуг, за які і потрапив до парламенту від її сили. Звинувачувався в обслуговуванні і покриванні корупційних інтересів колишньої глави уряду.

У 2018 році Сергій Міщенко вступив у конфлікт зі спікером Верховної Ради Андрієм Парубієм. Депутат звинуватив главу парламенту в перевищенні повноважень і витрачанні коштів платників податків. Міщенко також вимагає від спікера піти у відставку.

Міщенко також називається «царем Борисполя». Заявляється, що нардеп повністю контролює місцевий аеропорт і є кінцевим бенефіціаром тамтешніх корупційних схем.

Статки і джерела доходів

Сергій Міщенко декларував доходи в розмірі 5 мільйонів 700 тисяч гривень. Кошти були отримані в якості заробітної плати, дивідендів і доходів від відчуження майна. Депутат також має шість земельних ділянок і одну квартиру, Володіє двома авто і катером. Політик також заявляв про наявність заощаджень на суму в 150 тисяч гривень.

Особисте життя і сім'я

Сергій Міщенко перебуває у шлюбі з Тетяною Міщенко - також юристом. Подружжя виховує доньок Дарину і Ольгу.

Фото і відео

,


Дата народження
13 серпня 1971
Країна
Україна
Соц.мережі