Дата народження
06 серпня 1972
Країна
Україна
Соцмережі
1237

Сергій Паращенко

В. о. голови Одеської обладміністрації (з 2019-го року до сьогодні)

Дата народження:
05.08.1972 р.
Рідне місто:
село Виноградівка (Одеська область)

Сергій Паращенко народився в сім'ї інженерів-будівельників. Після закінчення ВНЗ він почав працювати в аграрному бізнесі. Через деякий час підприємництво привело Сергія в політику.

Він двічі обирався депутатом Арцизької райради та тричі ставав депутатом Одеської облради (VI-VIII рад). Раніше Сергій Паращенко перебував у «Партії Регіонів», а після Євромайдану приєднався до «Блоку Петра Порошенка».

У березні 2019-го року він став першим заступником Одеської обладміністрації. Через місяць Паращенко очолив її.

Особисте життя

Сергій Паращенко одружений. Ім'я його обраниці — Майя.

Скандали

Сергія Паращенка називали кумом і двоюрідним братом Петра Порошенка. Але обидва припущення виявилися неправдивими. Паращенко — всього лише наближений до Порошенка і його ключовий партнер в Одеській області. Зрозуміло, це партнерство почалося ще задовго до того, як Сергій Паращенко сів у крісло губернатора. Бізнес цього аграрного політика поширюється не тільки на Одеський край, але також на Житомирську та, головне — на Вінницьку область, звідки найчастіше тягнуться старі та міцні корупційні зв'язки Петра Порошенка.

Перш ніж отримати посаду в Одеській обладміністрації, Сергій Паращенко встиг засвітитися в низці скандалів.

Як повідомляють у ЗМІ, Паращенко практикує незаконне привласнення земель держрезерву і приватних пайовиків. Крім того, він займається захопленням чужого врожаю. Реалізовувати такі схеми йому нерідко допомагає адміністративний ресурс. 

У пресі також повідомляють, що Сергій Паращенко ухиляється від сплати податків. За Сергієм також значаться напади на людей. Сховатися від правосуддя йому допомагають «підгодовані» співробітники декількох прокуратур.

Як повідомив інсайдер з Одеської обладміністрації, Сергій Паращенко не випадково отримав високу посаду. На посаді першого заступника губернатора Максима Степанова він займався скупкою голосів на президентських виборах-2019. Крім того, Сергій стежив за підрахунком результатів. Подейкують, що саме для такої мети його посадив на пост заступника сам Петро Порошенко.

Крім виконання президентських завдань, Сергій Паращенко не забуває про власні інтереси. За словами джерела, іншими справами на держпосади він не займається.

Статок

У декларації за 2018-й рік Сергій Паращенко вказав зарплату в розмірі 1185124 грн. У двох своїх агрофірм він позичив 110.798.749 грн.

У готівці політик тримає 2450000 грн, 275000 USD і 130000 EUR.

Його родині належать 6 земельних ділянок, 3 приватних будинки та квартира. Сергій Паращенко користується кнопковим телефоном «VERTU». Хоч він не «смарт», зате виконаний з дорогоцінних металів. Крім того, політик володіє двома одиницями наручних годинників від «Breguet» і «Vacheron Constantin».

Поки Сергій ходить пішки, його дружина катається на «LEXUS LX 570». На самого Паращенка автомобілів не зареєстровано.

Варто відзначити, що на Французькому бульварі в Одесі розташувався розкішний особняк Сергія Паращенка. Будинок площею 922,4 м² являє собою зменшену копію Одеської опери. Цікаво, але це скромне житло задекларували як садовий будиночок. Неподалік від цього маєтку все на тому ж Французькому бульварі знаходиться ще один особняк Паращенка.

Крім солідної нерухомості, Сергій володіє шикарним автопарком. Правда, всі елітні машинки оформлені на агрокомпанії Паращенка. Очевидно, в його фірмах квасолю возять на «LEXUS»-ах, а не на вантажівках.

Як з'ясували журналісти, серед численних автомобілів Паращенка є такі колісниці:
• Rolls-Royce;
• Porsche Cayenne;
• Range Rover;
• Bentley Bentyaga
• LEXUS.

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\04 апрель\15-19\15.04\Сергей Паращенко.jpg


Дата народження
06 серпня 1972
Країна
Україна
Соцмережі