Дата народження
07 березня 1967
Країна
Україна
Соцмережі
126

Сергій Власенко

Український політик та юрист. Народний депутат України. Під час кримінального переслідування Юлії Тимошенко виступав її захисником. Розлучений, 1 дитина.

Біографія

Сергій Власенко народився в 1967 році у Львові. Є випускником місцевого університету ім. Франка. Має диплом юриста.

Кар'єра

Починає трудову діяльність ще за часів СРСР. Обіймає посаду в одному з відділів заводу у Львові. Із початком незалежності України Сергій Власенко очолює юридичний відділ однієї з фондових бірж.
У 90-ті роки є працівником безлічі структур - «Континент-Україна Львів», «Бінграіс ЛТД», «СЦБ - Україна»,
Сергій Власенко переїжджає до Києва в 2000-х роках і займає керівні посади у фірмі «Правіс» і в «Нафтогазі України».
Засновує власну юридичну фірму «Резніков, Власенко і партнери». Має партнерські частки у фірмі «Магістр і партнери».
У 2008 році Сергій Власенко отримує посаду в керівництві Податкової адміністрації України.
Протягом юридичної кар'єри веде безліч резонансних справ. Представляє кандидата в президенти Віктора Ющенка в розглядах про фальсифікації в другому турі президентських виборів 2004 року. Був адвокатом артиста Андрія Данилка і телекомпанії «Інтер». Сергій Власенко також був захисником Юлії Тимошенко у справі «про газові контракти» в 2011 році.

Досягнення

У 2008 році став народним депутатом від «БЮТ». Знову обраний до парламенту в 2014 році від політичної сили Юлії Тимошенко.

Чутки й скандал 

Сергій Власенко був фігурантом низки скандалів, пов'язаних із його колишньою дружиною - Наталею Окунською.

Так, у 2013 році Власенко звинувачувався у викраденні і розбої щодо колишньої дружини, а також у систематичній невиплаті аліментів. Пізніше кримінальні справи проти юриста були закриті за відсутністю доказів і закінченням терміну давності.
Сергій Власенко систематично звинувачувався в покриванні корупціонерів і злочинців під час роботи юристом. Критикувався за маніпулювання законом, непрофесіоналізм і відверту брехню.

Статки та джерела доходів

Політик декларував доходи у розмірі 1 мільйон 770 тисяч гривень. Кошти отримані в якості заробітної плати, гонорарів, страхових виплат і дивідендів. Крім того, зазначено, що нардеп отримав 1,5 мільйона в якості виграшів і подарунків.
Сергій Власенко декларував наявність двох авто преміум-класу. Володіє земельною ділянкою і квартирою в Києві.

Особисте життя і сім'я

Першою дружиною Сергія Власенка була знаменита телеведуча Ольга Бура, яка загинула в 2004 році.
Другою дружиною стала Наталія Окунська - модель і світська левиця. Колишня дружина звинувачувала Власенка в розкраданні й приховуванні спільно нажитого майна, погрозах, викраденні, побитті та відмові у виплаті матеріальної допомоги. Колишнє подружжя спільної мови так і не знайшли. Від другого шлюбу Сергій Власенко має дочку Поліну.

Дата народження
07 березня 1967
Країна
Україна
Соцмережі