рейтинги
рейтинги
18 грудня, вівторок
Ашберн
Вхід
Дата народження
07 березня 1967
Країна
Україна
Соц.мережі
507
Сергій Власенко

Український політик та юрист. Народний депутат України. Під час кримінального переслідування Юлії Тимошенко виступав її захисником. Розлучений, 1 дитина.

Біографія

Сергій Власенко народився в 1967 році у Львові. Є випускником місцевого університету ім. Франка. Має диплом юриста.

Кар'єра

Починає трудову діяльність ще за часів СРСР. Обіймає посаду в одному з відділів заводу у Львові. Із початком незалежності України Сергій Власенко очолює юридичний відділ однієї з фондових бірж.
У 90-ті роки є працівником безлічі структур - «Континент-Україна Львів», «Бінграіс ЛТД», «СЦБ - Україна»,
Сергій Власенко переїжджає до Києва в 2000-х роках і займає керівні посади у фірмі «Правіс» і в «Нафтогазі України».
Засновує власну юридичну фірму «Резніков, Власенко і партнери». Має партнерські частки у фірмі «Магістр і партнери».
У 2008 році Сергій Власенко отримує посаду в керівництві Податкової адміністрації України.
Протягом юридичної кар'єри веде безліч резонансних справ. Представляє кандидата в президенти Віктора Ющенка в розглядах про фальсифікації в другому турі президентських виборів 2004 року. Був адвокатом артиста Андрія Данилка і телекомпанії «Інтер». Сергій Власенко також був захисником Юлії Тимошенко у справі «про газові контракти» в 2011 році.

Досягнення

У 2008 році став народним депутатом від «БЮТ». Знову обраний до парламенту в 2014 році від політичної сили Юлії Тимошенко.

Чутки й скандал 

Сергій Власенко був фігурантом низки скандалів, пов'язаних із його колишньою дружиною - Наталею Окунською.

Так, у 2013 році Власенко звинувачувався у викраденні і розбої щодо колишньої дружини, а також у систематичній невиплаті аліментів. Пізніше кримінальні справи проти юриста були закриті за відсутністю доказів і закінченням терміну давності.
Сергій Власенко систематично звинувачувався в покриванні корупціонерів і злочинців під час роботи юристом. Критикувався за маніпулювання законом, непрофесіоналізм і відверту брехню.

Статки та джерела доходів

Політик декларував доходи у розмірі 1 мільйон 770 тисяч гривень. Кошти отримані в якості заробітної плати, гонорарів, страхових виплат і дивідендів. Крім того, зазначено, що нардеп отримав 1,5 мільйона в якості виграшів і подарунків.
Сергій Власенко декларував наявність двох авто преміум-класу. Володіє земельною ділянкою і квартирою в Києві.

Особисте життя і сім'я

Першою дружиною Сергія Власенка була знаменита телеведуча Ольга Бура, яка загинула в 2004 році.
Другою дружиною стала Наталія Окунська - модель і світська левиця. Колишня дружина звинувачувала Власенка в розкраданні й приховуванні спільно нажитого майна, погрозах, викраденні, побитті та відмові у виплаті матеріальної допомоги. Колишнє подружжя спільної мови так і не знайшли. Від другого шлюбу Сергій Власенко має дочку Поліну.

Дата народження
07 березня 1967
Країна
Україна
Соц.мережі