Дата народження
24 травня 1982
Країна
Україна
Соцмережі

Відомий блогер, військовий журналіст і письменник. Начальник "Геніального штабу" в інтернет-спільноты "Демократична Сокира". Справжнє ім'я - Олександр Андрійович Карпюк.

Біографія

З'явився на світ 24.05.1982 року в Дніпропетровську.

Вищу економічну освіту отримав у 2005 році в рідному місті, в Дніпропетровському університеті будівництва і архітектури.

Кар'єра

Після навчання працював на посаді заступника начальника відділу аналітики в Департаменті комерційної нерухомості з 2005 по 2008 рік.

Брав участь у проекті будівництва торгового центру компанією «Арбат на Московській» у 2008 році. У цьому ж році працював на компанію, яка асоціюється з Рінатом Ахметовим - «Український ритейл» з холдингу «СКМ».

У 2009 році протягом п'яти місяців працював у Дніпропетровській філії компанії «Мед-Сервіс» на посаді директора служби нерухомості.

З 2010 по 2012 рік обіймав посаду керівника департаменту розвитку в аптечному холдингу «Фармастор».

До 2014 року працював у групі компаній «Велика Кишеня» як начальник відділу розвитку нерухомості.

Займає посаду менеджера проектів у компанії «Іст Ван».

Паралельно займається девелопментом і реалізацією нерухомості в компанії ТОВ «Сейл Естейт», в тому числі консультує щодо купівлі майна, що перебуває під арештом. Компанію організував сам Серж Марко в 2017 році.

Брав участь у волонтерському проекті «Peoples Project» - Миколаївському обласному благодійному фонді «Регіональний фонд благочестя». Як волонтер співпрацював з організаціями «Ініціатива Плюс», «Народний тил», «Допоможемо фронту», «Дар».

У 2018 року обіймає посаду «Начальника Геніального штабу» при інтернет-партії «Демократична Сокира».

Досягнення

За новинами на персональній сторінці Сержа Марко в соціальній мережі Facebook стежить більше 30 тисяч користувачів.

Написав книгу «Хроніка гібридної війни» в 2016 році. Книга вийшла двома мовами - українською та російською - оскільки аудиторією є як жителі України, так і обивателі в Російській Федерації.

Чутки і скандали

Навесні 2018 року брав участь у пародії на «Парад Гордості», що проводиться представниками Російської Федерації (за даними ЗМІ, з метою пропаганди). Група, в яку входив Серж Марко, назвала себе «Ветерани WOW» (World Of Warkraft - багатокористувацька онлайн гра) за аналогією з ветеранами ВВВ (Великої Вітчизняної Війни, як в Росії прийнято називати Другу світову війну). Вони несли плакати, оформлені в стилі плакатів «Безсмертного Полку», однак із зображеннями персонажів з онлайн ігор.

Влітку 2018 року під час одного з мітингів під стінами Національної комісії з державного регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг Сержу Марко вдалося очолити колектив бабусь, за його словами, оплачений Дмитром Фірташем для протесту проти керівництва «Нафтогазу».

До початку своєї популярності як армійського блогера Серж Марко» писав у Twitter під псевдонімом «Кривавий Сенатор @ElTankisto». Пізніше один з друзів, який виступає в Facebook під ім'ям Сергій Марко, став викладати його твітти. Коли це стало цікаво широкому колу читачів, Олександру віддали в користування цей майданчик, однак ім'я змінити не вдалося - через проросійські висловлювання сторінка довгий час була в бані.

Статки і джерело доходу

За власним визнанням, має офіційне місце роботи в сфері нерухомості в компанії «NDP» (ТОВ «Сейл Естейт») і «білу» заробітну плату, розмір якої перевищує вісім тисяч гривень на місяць. Однак з листопада 2018 року виклав своє резюме на сайтах з пошуку роботи. Волонтер сподівається на зарплату в 15 тисяч гривень.

В автопарку блогера є кілька автомобілів високої прохідності. Для перевезення допомоги в війська використовує мікроавтобус Mitsubishi, гос.номер АТ 94274. В інший час водить автомобіль Prius.

Особисте життя і сім'я

Не одружений, дітей не має.

Фото і відео

 

https://i.work.ua/sent_photo/f/9/8/f98892f0c067d64cd21c53c659788852.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=eol-ELnqpAI


Дата народження
24 травня 1982
Країна
Україна
Соцмережі