Дата народження
16 липня 1984
Країна
Україна
Соцмережі
306

Слава Камінська

Слава Віталіївна Камінська - українська співачка, учасниця жіночої поп-групи НеАнгели, дизайнер і Інста-блогер.  Заміжня, має сина.

Дата народження: 16.07.1984 

Рідне місто: Одеса

Слава Камінська - псевдонім співачки, який придумав її продюсер Юрій Нікітін. Справжнє ім'я артистки - Ольга Віталіївна Кузнєцова. Після заміжжя вона перейшла на прізвище чоловіка, ставши Камінською. Варто відзначити, що псевдонім міцно прижився у співачки. Цим іменем її називають колеги та багато друзів.

Слава Камінська - володарка унікального голосу. У співачки низький тембр - колоратурне альт-сопрано. Її голос іноді плутають з чоловічим.

З дитинства майбутня співачка займалася акробатикою і вокалом. Закінчивши школу, вона переїхала до Києва. У столиці Слава Камінська вступила до університету культури і мистецтв. Там вона вивчилася на педагога з вокалу.

У 2005-му році вона брала участь в реаліті-шоу «Острів спокус». Пізніше Слава «засвітилася» в телепроекті «Народна зірка». Але тоді її виходи на ТБ не принесли широкого резонансу.

У 2006-му році Слава Камінська стала учасницею нового дуету «НеАнгелы». Незабаром колектив записав трек «Ти з тих самих», який став хітом. У тому ж році відбувся реліз дебютної платівки. Альбом отримав назву «Номер один». За короткий термін він отримав статус золотого.

У 2013-му році пройшов перший сольний концерт «НеАнгелів».
У 2016-му році Слава Камінська почала поєднувати діяльність в «НеАнгелах» з сольною творчістю.

Співачка також проявила себе як фешн-дизайнер. Спільно з модельєром Ельвірою Гасановою Слава випустила капсульну колекцію жіночого одягу. Вона отримала назву «69 BY SLAVA KAMINSKA».
Артистка є активним блогером в соціальній мережі «Instagram».

Особисте життя

У 2012-му році Слава Камінська пішла під вінець. Її чоловіком став підприємець, на ім'я Євген. Через рік пара розірвала шлюб.

У липні 2014-го року співачка знову вийшла заміж. На цей раз її обранцем став пластичний хірург Едгар Камінський. У грудні того ж року у молодят народився син. Батьки назвали хлопчика Леонардом. У 2015-му році в родині з'явилася дочка Лаура.

Скандали

Обидві вокалістки дуету «НеАнгелы» володіють низькими голосами. З цієї причини на зорі їхньої творчості в суспільстві поповзли чутки, ніби вокалістки «НеАнгелів» є чоловіками-трансвеститами. Пізніше з'ясувалося, що всі помилялися.
Дует «НеАнгелы» періодично виступає в гей-клубах.

Статок

Точна інформація про доходи Слави Камінської не представлена ​​в пресі.

Дата народження
16 липня 1984
Країна
Україна
Соцмережі