Дата народження
02 січня 1952
Країна
Україна
Соцмережі

Степан Гавриш

Біографія

Степан Гавриш народився в 1952 році в одному з селищ Івано-Франківської області. Батьки були простими робітниками, жили небагато. Навчався в Харківському юридичному інституті на юридичному, вивчаючи там прокурорську і судову справу.

Кар'єра

На початку своєї трудової діяльності Гавриш працював звичайним токарем, а потім - техніком на підприємстві.

Трохи пізніше продовжив навчання в аспірантурі, після чого став асистентом, а потім і викладачем на кафедрі кримінального права в своєму інституті. Наступні 8 років викладав у Національній юридичній академії ім. Я. Мудрого.

У 1992 році очолив харківську юридичну фірму "Глобус", а потім - подібну фірму ЗАТ "Інюрполіс".

У 1998 році Степан Богданович прийшов в політику, пройшовши вибори в народні депутати України. Через 4 роки його обирають знову. Крім цього, він працював заступником глави ВРУ.

У 2007 році був призначений Президентом України радником Президента (при Вікторові Ющенку). Через рік отримав посаду 1-го заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України. Звільнений Президентом Віктором Януковичем у 2011-му.

Досягнення

Має звання академіка, професора, доктора юридичних наук. Пройшов шлях від звичайного токаря до народного депутата і радника Президента.

Чутки і скандали

Багато журналістів називають Степана Гавриша аферистом і пристосуванцем в українській політиці. За час своєї діяльності, він, майже не займаючись бізнесом, зумів "сколотити" цілий статок. Так, журналісти інтернет-видання "Повінь" в одній зі статей відзначають, що нардеп володіє нежитловим приміщенням площею 11,5 тис. кв.м, яке здає в оренду, кількома досить великими земельними ділянками, ще двома нежитловими приміщеннями в Ялті, віллою площею 1,5 тис. кв.м, 4-поверховою квартирою в Києві з двома паркомісцями і 7-ма автомобілями. Це не рахуючи сільськогосподарської техніки, загальна вартість якої оцінюється приблизно в мільйон доларів. Примітно, що автомобілі та інше майно нардеп записує на своїх помічників, водія, членів сім'ї. Сам же Гавриш, за офіційними даними, живе скромно. Також говорять журналісти, що для власного збагачення він "кидає" навіть своїх колег і друзів (були прецеденти).

Статки і джерела доходів

Точних даних про статки і дохід Степана Гавриша, на жаль, немає.

Особисте життя і сім'я

Політик двічі одружений. З першою дружиною прожив 30 років. Після розлучення одружився на жінці, яка молодша за нього аж на 20 років. Має чотирьох дітей.

Фото і відео

Дата народження
02 січня 1952
Країна
Україна
Соцмережі