Дата народження
12 вересня 1979
Країна
Україна
Соц.мережі

Біографія

Вадим Троян (1979-го року народження) виріс на Харківщині. Навчався в Харківському університеті внутрішніх справ (вивчав право).

Кар'єра

З початку 2000-х років працював в міліції слідчим.

З 2010 по 2012 рік керував підприємством "Одеські цифрові комунікації" (ГК "Тріолан"), яке займалося проведенням кабельного ТБ і Інтернету. Потім очолив компанію "Сіті Інвестком" в Броварах.

З початком війни в східній частині України Сергій Троян добровольцем вступив в батальйон Азов, який пізніше переформували в міліцейський полк спецпризначення. Командував батальйоном, займався звільненням міст України.

У 2014 році балотувався в народні депутати ВР від округу Горлівки, проте вибори від того округу так і не відбулися.

Під кінець 2014 року Трояна ставлять головою центрального управління МВС України. Через рік він очолив Головне управління Нацполіціі. Ще через рік обійняв посаду першого заступника глави НПУ. Незабаром Аваков поставив його в.о. начальника Національної поліції.

У підсумку, в 2017 році Вадим Анатолійович отримав посаду заступника міністра внутрішніх справ України.

Досягнення

Троян Вадим пройшов шлях від звичайного міліціонера до заступника міністра МВС. Очолював ГУ НПУ в Києві і області. Командував полком "Азов" у війні на сході України. У минулому - спортсмен і майстер рукопашного бою.  

Чутки і скандали

Коли Вадим Троян в 2014 році зайняв посаду начальника міліції Київської області, в декількох німецьких газетах (Die Welt та ін.) з'явилися матеріали про те, що новопоставлений чиновник - праворадикал, расист і неонацист. Журналісти говорили про те, що батальйон «Азов», який знаходився не так давно під командуванням Трояна, складається в своїй більшості з праворадикалів. Крім того, вони нагадали, що Вадим Анатолійович був активним членом войовничо налаштованої організації «Патріот України» та мав справу з націонал-соціалістської організацією Wotanjugend. Однак в МВС на критику не відреагували, а сам Вадим Анатолійович сказав, що був пов'язаний із зазначеними організаціями тільки в студентський період.

Ще один скандал був пов'язаний з матеріалами, що з'явилися в інтернет-виданні «Дорожній контроль», згідно з якими Вадим Троян був причетний до корупційних справ (нібито збирав з ДАІ-шників близько $ 100 тис. на місяць, а також змушував бізнесменів перераховувати гроші під виглядом бійцям АТО на організовані ним фонди). Доказом цих звинувачень були відеозаписи з прихованої камери, яку співробітники СБУ таємно встановили в кабінеті заступника МВС Сергія Чеботаря. Генпрокуратура підтвердила справжність цих записів. Вадим Анатолійович зі звинуваченнями, звісно, не погодився. Справу передали на розслідування в НАБУ, проте вона досі відкрита.

Ще один скандал запалав в ЗМІ, коли Трояна впізнали на відео 2014 року, під час штурму будівлі Харківської ОДА сепаратистами. Відео та коментар до нього виклав журналіст Олексій Кондаков на своїй фейсбук-сторінці. "З 8:20 дивіться відео. Увага питання: через скільки його призначать помічником міністра?", - з іронією написав Кондаков.

Статки і джерела доходів

У декларації за 2017 рік Вадим Троян вказав дохід за попередній 2016 рік у розмірі майже 640 000 гривен. Його ж дружина заробила 930 000 гривен. Крім того, у нього зберігалося 110 000 доларів готівкою, а також кругла сума в трьох валютах на рахунку в банку. На чиновника записані тільки квартира в столиці, а на дружину - невеликий приватний будинок з ділянкою в Київській області.

Особисте життя і сім'я

Одружений.

Фото і відео

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=sYwbfUM_QM8

Дата народження
12 вересня 1979
Країна
Україна
Соц.мережі