Дата народження
01 травня 1956
Країна
Україна
Соцмережі

Валентин Козярчук

Козярчук Валентин Валентинович: мер-укропівець, якого підозрюють у рейдерстві 

Козярчук Валентин Валентинович – очільник Світловодська, що на Кіровоградщині, приватний підприємець, що займався виробництвом м'ясних продуктів та забув вчасно задекларувати майже мільйонний дохід.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім'я
  4. Кар'єра
  5. Компромат
  6. Декларація
  7. Посилання
  8. Відео

Біографія

Валентин Козярчук народився 1 травня 1956 року в селі Старі Трояни Кілійського району Одеської області. Нині проживає в Світловодську Кіровоградської області.

Освіта

Вищу освіту здобув у Полтавському інженерно-будівельному інституті в 1987 році. 

Також проходив службу в армії.

Сім'я

Проживає спільно з Козярчук Ольгою Миколаївною.

Кар'єра

Валентин Козярчук почав працювати в 1973 році.  Тоді він влаштувався слюсарем МП фірма «Сервісбуд». Згодом допрацювався там до генерального директора.

Почав займатися підприємницькою діяльністю з 1988 року. Створив чотири підприємства – ПП «ВК і К» (виробництво м'ясних продуктів), ТОВ «Світ-Ро-К», ТОВ «Тандем», фермерське господарство "ВК і К" (розведення свиней).

Відзначимо, що сьогодні на ПП «ВК і К»  випускається понад 100 найменувань виробів з м’яса. Продукцію з торговою маркою «ВК і К» знають і споживають в більшості регіонів України.

Протягом 2003-2015 років Валентин Козярчук працював експертом-консультантом ПП «ВК і К».

Валентин Валентинович – отаман регіонального представництва Наддніпрянської флотилії Українського козацтва в Кіровоградській області.

Також він був депутатом міської ради, керівником організації роботодавців «Блок В. Козярчука».

Обраний Світловодським міським головою в 2015 році. 

Член політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП».

Компромат

У 2018 році ЗМІ повідомляли, що Валентину Козярчуку загрожує суд, оскільки він не подав декларацію про суттєві зміни в матеріальному становищі у встановлений термін. Зокрема мова йде про 978 тисяч гривень, отриманих мером від продажу майна.

А в жовтні 2019 року меру взагалі оголосили підозру в рейдерстві й службовому підробленні. 

За даними правоохоронців та органів прокуратури, мера Світловодська підозрюють у спробі протиправного заволодіння у змові з групою осіб державною часткою вартістю 3,8 млн грн у статутному капіталі спільного підприємства «Світловодськпобут», шляхом передачі його частки з комунальної власності у приватну.

Декларація

Згідно з декларацією, поданою в 2019 році, Козярчук Валентин Валентинович має житловий будинок (Світловодськ, 64.1 м2), нежитлове приміщення (Світловодськ, 62.2 м2), кілька земельних ділянок загальною площею більше 22 га (у Павлівці, Глинську та Світловодську) та вбиральню на 18 м2. Ще одну ділянку він має на праві користування (62.2 м2).

Ольга Козярчук (яка проживає спільно з мером) декларує квартиру та вбудоване приміщення у Світловодську (49 м2 та 113.4 м2 відповідно).

Мер Козярчук має солідний автопарк. Він декларує три легкові автомобілі: KIA Sorento 2011 року, SUBARU Forester 2006 року та SUBARU Outback 2012 року випуску, останній належить третій особі), шість вантажних автомобілів, автобус, два мопеди та два водні засоби (Bombardier GS 99 та яхта «Еверест»).

Пан Валентин має корпоративні права в ТОВ "Світ-Ро-К" (17%), ТОВ БПФ "Тандем" (10%) та ФГ "ВК І К" (100%). Він також є кінцевим бенефіціарним власником цих підприємств.

У звітному році мер Козярчук отримав 2 мільйони 259 тисяч 796‬ гривень (із них 2 мільйони скалала позика, решта – пенсія та заробітна плата). У 2017 році Валентин також отримував позику в розмірі 1.5 мільйона гривень. Ольга Козярчук поповнила сімейний бюджет на 19 тисяч 466 гривень.

Цікаво, що в уточненій декларації, поданій через кілька місяців після попередньої, мер також вказує дохід від відчуження майна - 1 мільйон 304 тисячі 575 гривень.

Родина також має заощадження: на банківських рахунках Ольги зберігається 200 тисяч 729‬ гривень, 396 євро. Сам мер має 1 мільйон 586 тисяч 690 гривень готівкою, хоча в уточненій декларації вже вказана інша сума – 2 мільйони 186 тисяч 690 гривень.

Посилання

Валентин Козярчук має особисту сторінку в мережі Фейсбук.

А також сторінку прес-служби Світловодського міського голови.

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=_iUbsPVNhmQ

Дата народження
01 травня 1956
Країна
Україна
Соцмережі