рейтинги
рейтинги
20 березня, середа
Ашберн
Вхід
Дата народження
10 квітня 1971
Країна
Ліван
Соц.мережі
916
Валід Арфуш

Глава Euronews в країнах СНД, президент координаційної ради української версії Euronews. У 2001 році був призначений першим послом доброї волі Організації Об'єднаних Націй, уповноваженим у боротьбі зі СНІДом в Україні.

Дата народження:
10.04.1971 р.
Рідне місто: 
Тріполі (Ліван)

Валід Арфуш народився в інтелігентній родині. Його батько - професор арабської літератури, мати - директор школи.

Здобувши середню освіту, Валід вступив до «College of Freres». Трохи пізніше брат Омар змусив його перебратися в Україну. Вони стали одними з перших темношкірих іноземців в радянській країні. Брати оселилися в Дніпрі та відчули, що означає бути іншим в країні робітників і селян.

У 1991-му році Валід Арфуш почав навчання в Дніпропетровському національному університеті на факультет журналістики.

У 1995-му році Валід переїхав до Києва. Разом зі своїм братом він заснував одну з перших українських радіостанцій. Вона отримала назву «Супер-Нова». 

Пізніше Валід почав щільну роботу з французьким мовником «RFI».
Популярність «Супер Нова» стрімко росла. Багато в чому це пов'язано з активностями, які виявляв цей мовник. «Супер Нова» співпрацювала з багатьма культурними заходами і виступала як організатор деяких концертів.

Протягом декількох років в його ефірі виходило ток-шоу «Депутатська година», в якому брали участь багато політиків. Так Валід Арфуш завів зв'язки не тільки у творчих, але також у політичних колах.

У 2002-му році Валід Арфуш відкрив рекламне агентство «Супер-Нова». Серед його клієнтів ряд великих міжнародних компаній.

У 2003-му році брати Омар і Валід Арфуші заснували журнал «Папараzzі», який висвітлював цікаві подробиці з життя знаменитостей.

У 2006-му році Валід знявся в кіно. Йому дісталася невелика роль у фільмі «Старики-полковники».

У 2007-му році Валід Арфуш став головним продюсером каналу «ТЕТ».
У 2008-му році Валід зайняв посаду хронікера в ток-шоу «Шустер Live».
У тому ж році він отримав роботу глави міжнародної прес-служби кандидата в президенти Віктора Януковича. Він залишався на цій посаді до 2010-го року.
У 2010-му році Арфуш зайняв пост віце-президента «Першого національного телеканалу України». На цій посаді він працював 3 роки.

У тому ж 2010-му році журналіст очолив координаційну раду української версії «Euronews». Через рік він заснував повноцінну українську версію «Euronews». У 2013-му році він очолив «Euronews» в СНД.

Варто відзначити, що Валід Арфуш також є послом доброї волі ООН в боротьбі зі СНІДом.

У 2007-му році Валід Арфуш заснував організацію «SOS! Racism!», покликану протидіяти проявам расизму. Для досягнення поставленої мети було організовано безліч акцій, в тому числі марш проти расизму. Громадський резонанс, який викликала це подія, допоміг просунути законопроект про посилення відповідальності за прояв расизму, антисемітизму і ксенофобії.

Валід Арфуш також займається організацією конкурсів краси.

Особисте життя

Валід був одружений двічі. Його першою дружиною була Наталія Дементьєва. У 1996-му році у пари народився син Карим. У 2000-му році в родині з'явилася дочка Єлизавета.
Другою дружиною стала Лідія Петрова. У 2004-му році у них народилася дочка Емілі. Пізніше на світ з'явився син Адам.

Скандали

У 2005-му році в журналі «Папараzzі», що належить Валідові Арфушеві, з'явилася неприваблива стаття. У ній йшлося про Андрія Ющенка - сина тодішнього президента України. Незабаром невідомі підпалили автомобіль Валіда. Головним підозрюваним став Андрій Ющенко. Розгляд із цього приводу проходив у суді. Справа викликала широкий резонанс в українських і зарубіжних ЗМІ. Пізніше публікацію розцінили як успішну спробу підірвати імідж тодішнього українського уряду в очах зарубіжних партнерів.

У 2014-му році портал antikor.com.ua опублікував скандальну статтю. Її автор охрестив Валіда Арфуша торговцем живим м'ясом. У матеріалі наведено розповідь дружини Саїф аль-Іслам Каддафі - сина лівійського диктатора Муаммара Каддафі. За її словами, Валід Арфуш та ще кілька громадських діячів з України поставляли чоловіку дівчат для сексуальних розваг. Жрицями кохання служили учасниці українських конкурсів краси. Спонсором цих заходів був Саїф аль-Іслам Каддафі.
За деякими даними, в середині 90-х рр. брати Арфуші займалися сутенерством.

Статок

Точна інформація про доходи Валіда Арфуша не згадується. Відомо, що до кризи його статок налічував кілька мільйонів доларів.

Дата народження
10 квітня 1971
Країна
Ліван
Соц.мережі