Глава Euronews в країнах СНД, президент координаційної ради української версії Euronews. У 2001 році був призначений першим послом доброї волі Організації Об'єднаних Націй, уповноваженим у боротьбі зі СНІДом в Україні.
Дата народження: 10.04.1971 р.
Рідне місто: Тріполі (Ліван)
Валід Арфуш народився в інтелігентній родині. Його батько - професор арабської літератури, мати - директор школи.
Здобувши середню освіту, Валід вступив до «College of Freres». Трохи пізніше брат Омар змусив його перебратися в Україну. Вони стали одними з перших темношкірих іноземців в радянській країні. Брати оселилися в Дніпрі та відчули, що означає бути іншим в країні робітників і селян.
У 1991-му році Валід Арфуш почав навчання в Дніпропетровському національному університеті на факультет журналістики.
У 1995-му році Валід переїхав до Києва. Разом зі своїм братом він заснував одну з перших українських радіостанцій. Вона отримала назву «Супер-Нова».
Пізніше Валід почав щільну роботу з французьким мовником «RFI».
Популярність «Супер Нова» стрімко росла. Багато в чому це пов'язано з активностями, які виявляв цей мовник. «Супер Нова» співпрацювала з багатьма культурними заходами і виступала як організатор деяких концертів.
Протягом декількох років в його ефірі виходило ток-шоу «Депутатська година», в якому брали участь багато політиків. Так Валід Арфуш завів зв'язки не тільки у творчих, але також у політичних колах.
У 2002-му році Валід Арфуш відкрив рекламне агентство «Супер-Нова». Серед його клієнтів ряд великих міжнародних компаній.
У 2003-му році брати Омар і Валід Арфуші заснували журнал «Папараzzі», який висвітлював цікаві подробиці з життя знаменитостей.
У 2006-му році Валід знявся в кіно. Йому дісталася невелика роль у фільмі «Старики-полковники».
У 2007-му році Валід Арфуш став головним продюсером каналу «ТЕТ».
У 2008-му році Валід зайняв посаду хронікера в ток-шоу «Шустер Live».
У тому ж році він отримав роботу глави міжнародної прес-служби кандидата в президенти Віктора Януковича. Він залишався на цій посаді до 2010-го року.
У 2010-му році Арфуш зайняв пост віце-президента «Першого національного телеканалу України». На цій посаді він працював 3 роки.
У тому ж 2010-му році журналіст очолив координаційну раду української версії «Euronews». Через рік він заснував повноцінну українську версію «Euronews». У 2013-му році він очолив «Euronews» в СНД.
Варто відзначити, що Валід Арфуш також є послом доброї волі ООН в боротьбі зі СНІДом.
У 2007-му році Валід Арфуш заснував організацію «SOS! Racism!», покликану протидіяти проявам расизму. Для досягнення поставленої мети було організовано безліч акцій, в тому числі марш проти расизму. Громадський резонанс, який викликала це подія, допоміг просунути законопроект про посилення відповідальності за прояв расизму, антисемітизму і ксенофобії.
Валід Арфуш також займається організацією конкурсів краси.
Особисте життя
Валід був одружений двічі. Його першою дружиною була Наталія Дементьєва. У 1996-му році у пари народився син Карим. У 2000-му році в родині з'явилася дочка Єлизавета.
Другою дружиною стала Лідія Петрова. У 2004-му році у них народилася дочка Емілі. Пізніше на світ з'явився син Адам.
Скандали
У 2005-му році в журналі «Папараzzі», що належить Валідові Арфушеві, з'явилася неприваблива стаття. У ній йшлося про Андрія Ющенка - сина тодішнього президента України. Незабаром невідомі підпалили автомобіль Валіда. Головним підозрюваним став Андрій Ющенко. Розгляд із цього приводу проходив у суді. Справа викликала широкий резонанс в українських і зарубіжних ЗМІ. Пізніше публікацію розцінили як успішну спробу підірвати імідж тодішнього українського уряду в очах зарубіжних партнерів.
У 2014-му році портал antikor.com.ua опублікував скандальну статтю. Її автор охрестив Валіда Арфуша торговцем живим м'ясом. У матеріалі наведено розповідь дружини Саїф аль-Іслам Каддафі - сина лівійського диктатора Муаммара Каддафі. За її словами, Валід Арфуш та ще кілька громадських діячів з України поставляли чоловіку дівчат для сексуальних розваг. Жрицями кохання служили учасниці українських конкурсів краси. Спонсором цих заходів був Саїф аль-Іслам Каддафі.
За деякими даними, в середині 90-х рр. брати Арфуші займалися сутенерством.
Статок
Точна інформація про доходи Валіда Арфуша не згадується. Відомо, що до кризи його статок налічував кілька мільйонів доларів.